Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után hüvelyi szülés?

Császár után hüvelyi szülés?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok érdekelnének, császármetszés után hüvelyi szülés esetén mennyire éreztétek (fájt) a heg vajúdás a kitolás szakaszában. S érdemes lenne e homeópátiás bogyókat szednem, hogy gyorsabban táguljak, gyorsabban lefolyna e a szülés ennek segítségére, mi a tapasztalatotok.(előző szülésem alkalmában a kitolási szakaszig jutottam el, s császárra végződött, mert a fájásokra belasúlt a fiam szívverése)
2012. nov. 8. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vékonyodik el a heg terhesség végére, és legalább 2 év van a gyerekek között, minden esély megvan egy sikeres hüvelyi szülésre. Homeós bogyót szedhetsz, de szerintem nem szükséges, ha a kitolási szakaszig eljutottál, a méhszájad simult úgy a baba fejéhez, h könnyebben kijöhet a 2. baba.
2012. nov. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a 37 hét közepén járunk.volt már uh is.de a heg vastagságát még nem nézték.mikor fogják?
2012. nov. 8. 10:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát a bogyók nem számítanak. Ismerősöm bogyó párti, és szedte mindkét szülésénél. Egyik hosszú vajúdású volt, másik rövid. Nem oszt nem szoroz.
2012. nov. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam nem nézték a heg vastagságát. Azt mondtam szeretnék sima szülést.Felhívta az orvos a figyelmemet mire figyeljek vajúdás alatt.Ha másképp fáj,mint a fájás,és a hasam alja húzódik,azonnal szóljak. 10 órás vajúdás ,elsimult méhszáj,2 perces fájások után,volt a fájás,fájásszünetben (ctg nem jelzett fájást) is nagyon nagy fájdalmam volt,szúró mintha késsel szúrkálnának. Ekkor szóltunk a dokinak,azonnal toltak a műtőbe.Doki annyit mondott:ennyit bírt a varrat. Egyébként 12! év telt el a 2 szülés között. Szóval megpróbálhatod,de sokkal jobban figyelnek rád.Én málnalevél teát ittam,a tágulás szépen ment is,a homeobogyók a hegre nincsenek hatással. Még valami....nem kaphattam edát,mert akkor nem érezném a heg problémákat.
2012. nov. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az utolsónak nagyon köszönöm a részletes választ.eddig ilyen tájékoztatást a dokiktól sem kaptam.
2012. nov. 10. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!