Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Irnátok tapasztalatokat? Ha...

Irnátok tapasztalatokat? Ha 37 hetesen aztmondta a doki hogy a méhszáj már puhul és a baba feje beékelődött akkor van esélyem hogy nem hordom túl?

Figyelt kérdés

Azóta vannak erős jóslófájásaim is alig birok menni. Van esélyem hogy inkább előbb szülök mint később? Nálatok hogy volt?

38+2 hetes


2009. aug. 17. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


:)

Előző terhességemnél a 20. héttől nyitva voltam, és a 35. héttől már felpuhult a méhszáj elég rendesen, a baba feje pedig már a 33. héten beékelődött. Doki minden alkalommal azt mondta, hogy bármikor szülhetek...

40+4 voltam, amikor burkot repesztett, minden fájás nélkül tágultam és 20 perc alatt megszültem.

Nekem jóslóim sem voltak.

2009. aug. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én most várom a harmadik lányunkat és a 32. héten mindegyiikel így álltam mint te de az első kettővel rávittem 6 napot és a picinál is erre számítok



ne akarj előbb szülni inkább örülj neki ha bennt marad a picuri a kiirt időpontik őneki addig jó odabent amíg magától el nem indul szép szülést kívánok és kitartás


egy 39 hetes kismama

2009. aug. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem akarok én annyira előbb szülni,csak túlhordani sem igazán szeretném,ott már annyi a "macera", napi ctg-k,esetleg befekvés stb és itthon van még egy lányom a lehető legrövidebb időre szeretném itthon hagyni:-)
2009. aug. 18. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!