Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros anyukák az első...

Császáros anyukák az első szülés után mennyi idő múlva jött a második baba? Mondott konkrét időt az orvos hogy teljen el?

Figyelt kérdés
A 2.szülés is császár lett? Ti mit szerettetek volna? Az orvos felajánlotta a hüvelyi szülést,vagy rögtön császár?

2012. nov. 27. 22:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem biztos, hogy minden szülésem császár lesz (elvileg).

Még csak 1 volt. Azt mondta az orvosom, hogy a két műtét között jó lenne, ha 2 év eltelne.

2012. nov. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem 20hónap van a kettő között.Nem mondta a doki,hogy mennyit várjak. A második is császáros lett,megpróbálhattam volna simán,de nem akartam.
2012. nov. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Jégtánc ***** válasza:
3 év van a két szülés között ,első császár,második sima.Anno az orvos azt mondta hogy jó ha 2,5 -3 év van a két szülés közt.Alapból hüvelyi szülésből indultak ki.
2012. nov. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2,5 év van közöttük, a második is császár lett. Sima szülésre készültünk, de szétvált a hegem. Azt mondta a dokim, hogy 1 év elteltével már próbálkozhatunk, kb. 2 év legyen a két szülés között.
2012. nov. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az első lányom 2009.november.3-án született császárral,a második lányom 2012.október.7-én született szintén császárral.Megpróbáltam a term.szülést,nem sikerült,nem tágultam.
2012. nov. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2 évet mondott az orvosom,ha lesz is második,tuti császárt szeretnék.
2012. nov. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

2 év 8 hónap van a gyerekeim között, első program császár volt téraránytalanság miatt, a másodiknál mondta a doki, hogy nem kell feltétlenül császár, várjuk meg míg beindul a szülés, aztán meglátjuk, hogy alakul.

Végül a második is császár lett, be sem indult a szülés, mert annyira elvékonyodott a hegem, hogy a doki uh-ról egyből a műtőbe tolt, azt mondta egy közepes fájást sem bírt volna ki és szétvált volna.


Egyébként nekem is 2 évet javasoltak, hogy annyi teljen el két műtét között.

2012. nov. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem 21 hónap lesz a gyerekek között, az első császár volt, azt mondta a dokim, a második nem feltétlen lesz az. Mondjuk én császárt szeretnék mindenképp, főleg így, hogy még 2 év sem lesz köztünk. Majd kiderül, júliusra várjuk a tesót.
2012. nov. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi most várjuk a tesót 6 hetes terhes vagyok.Az orvosom nem zárkózik el a hüvelyi szüléstől, de én már nem minden áron akarom. A két gyerek között pár hónap híján 3 év lesz. Azt mondta az orvosom, ha végén szépen bírja a hegem magától indul meg a baba és a terhesség alatt sem volt gond akkor meg lehet próbálni a hüvelyi szülést de 50% annak az esélye, hogy ismét az lesz. Szeretnék normál úton szülni de nem minden áron.
2012. dec. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Jégtánc ***** válasza:
3 év van a két fiam közt.Első császár,második hüvelyi szülés volt.2-3 évet mondott az orvos hogy annyi teljen el a két teresség közt.Alapból sima szülésből indult ki a doki.Most is 12 évvel a második szülés után simán szültem.Egyik gyermekemnél sem szerette volna császárt.Első sem annak indult.
2012. dec. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!