Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan indithatom be a szulest?

Hogyan indithatom be a szulest?

Figyelt kérdés
40,6h terhes vagyok, ugy tunik a kis pocaklakom nem akar kibujni, az orvosom pedig nem akarja beinditani a szulest. Lehet, hogy turelmetlennek tunok, de inkabb felek, hogy valami baja eshet a kicsimnek ha meg sokaig van odabenn. Mit tehetnek ami beinditana a szulest es a babanak sem artok vele. Koszi a valaszokat.
2009. aug. 20. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jàrkàlj sokat!Nekem az segitett!
2009. aug. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudsz semmit csinálni es nem is lenne értelme. A baba tudja, hogy mikor lész arra, hogy megszülessen.

Mozogj sokat, ne feküdj, mert minél jobbal ellustulsz, annál nehezebb lesz utánna a babával (ne érts félre, nem azt mondom, hogy lusta vagy - csak éppen sokan túlzottan kimélik magukat.)

Egyébként az öcsém majd egy hónappal késöbb született, mint ahogy kellett volna és teljesen egészséges.

2009. aug. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
A kórházban lépcsőztetni szokták a kismamákat :)
2009. aug. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szexeljetek!!! >:-)
2009. aug. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szia!

lehet, hogy az a 40 hét, nem iy annyi pontosan, és ezért nem akar megszületni. ha nem indul be magától, a doki szerintem hamarosan beindítja, mert nem szokták azért ezt hagyni. az én kisfiam a 39 hetesen született, mégis olyan volt a kis bőre, mintha túlhordtam volna. ne aggódj, hamarosan meglesz a baba. sétálj sokat, lépcsőzz, esetleg a sex is belefér....:)

2009. aug. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szia!mi a férjemmel 40+2hetesen próbáltuk a sexes módszert,lettek is fájásaim,de csak 2cm-re nyíltam ki.aztán 40+5naposan megint próbálkoztunk,mert nagyon nem akart a babám kibújni, aztán sikerült! :)
2009. aug. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

orgazmus-és lépcső

nekem bejött.persze ne kombináld a kettőt!

2009. aug. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én 10 napot túlhordtam. Mielőtt beindult a szülés (kicsit égő), de magamhoz nyúltam...Háááátha. Bejött! De a szexet választottam volna, de akkor a párom már nem akart velem lefeküdni nagy pocakkal.
2009. aug. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!