Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bartha Tünde doktornőnél...

Bartha Tünde doktornőnél szült valaki Debrecenben?

Figyelt kérdés

ha igen,leírnátok a tapasztalataitokat?

köszönöm!


2013. jan. 2. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem nála szültem, de nagyon dicsérik. Róla rosszat még nem hallottam.
2013. jan. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ajánlom őt nagyon.

én se nála szültem,de a 41 héten ő küldött fel a szülőszobára hogy indítsák már el a szülésemet,pedig nem volt fogadott orvosom ő,csak ő ügyelt akkor a terhes osztályon,egyéb okok miatt bent feküdtem már 1 hónapja,és még pluszba jött rá a túlhordás is,ezért döntött így.

ha aznap más ügyel ki tudja mi lett volna velem,lehet hagytak volna tovább kinlódni.

egyébként is egy aranyos nő szimpatikus volt nagyon végig,sokszor ő vizitelt.

szóval ajánlom.

6 hetes baba anyukája

2013. jan. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat!!
2013. jan. 5. 17:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálam szültem az elsőt és a másodikat is nála fogom remélem:)

Fiatal,kedves,közvetlen,abszolút átérzi az ember lánya helyzetét,természetes szülés párti.

Én csak jót tudok mondani róla.

2013. jan. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nála szültem. Egy igazi tündér. A sok figyelem, szakértelem mellett rengeteg erőt és pozitív energiát kaptam tőle a terhes gondozásokon és a szülés alatt is. Gyorsan történt minden. Nem hagyott szenvedni a császármetszés előtt. Profi volt minden tekintetben. Utána is minden nap megnézett a varratszedésig. Ajánlom nagyon.
2014. jan. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ffruzsinat válasza:

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy mennyibe kerül nála a terhesgondozás, illetve szülésnél mennyit kér??? tudom hogy nem én vagyok a kérdező, de most állok orvos választás előtt és fontos lenne.

előre is köszönöm!

2014. júl. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Terhesgondozás 5000 Ft, kivéve a z 1.alkalom és a 12. heti uh ( az ennél több). Én hozzá jártam a terhesség alatt végig,nála szültem volna, de a kiírás előtt pár nappal az nst után elmondta, hogy ő elmegy nyaralni és átad másnak. Igazából az utolsó hónapban a hétvégékre mindig meg volt adva egy másik orvos telefonszáma, mert ő nem ért rá.Ami még szerintem fontos, hogy minden uh vizsgálatot az asszisztens csinál, ő csak a 38. héten vizsgálta meg a méhszájat.
2015. júl. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!