Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van még valaki akinek az...

Van még valaki akinek az orvos a magánrendelésen végzett UH eredményeket nem nyomtatta ki? Ezért olyan mintha nem is lett volna ilyen vizsgálat.

Figyelt kérdés
Járt még valaki rajtam kívül úgy, hogy orvost váltott, és rá kellett jönnie, hogy a 2D-s ultrahang képeken kívül a korábbi orvosa elfelejtette odaadni a vizsgálat érdemi részét képező vizsgálati leletet (a baba aktuális "paramétereivel"), ráadásul még a terhességi kiskönyvbe sem jegyezte be a vizsgálat megtörténtét?Hát én most nem kicsit égtem, hogy az egyébként 10.0000 Ft-ba került vizsgálatról nincsenek érdemi leleteim. 32 hetesen, gyakorlatilag 2 ultrahang vizsgálati lelettel rendelkezem.
2013. jan. 15. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ez elég érdekes! Nem is nyomtatta ki egyáltalán?

De neked sem jutott eszedbe elkérni mondjuk a képet?

2013. jan. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az ultrahang képet megkaptam, de a papír hiányzik.
2013. jan. 15. 13:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Én magánban is kaptam mindig ambuláns lapot,de a kórházba is be kellett mennem a dokimhoz UH-ra mert ott jobb a felszereltség.
2013. jan. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!