Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek hatalmas hasa volt,...

Akinek hatalmas hasa volt, császár után mindenkinek visszament?

Figyelt kérdés
Én 2.5 hete szültem,de úgy tűnik,a lógó bőr megmaradt és nem akar lemenni. Ez már mindig így lesz?
2013. febr. 18. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Én végig diétáztam a 9 hónap alatt, nem volt nagy hasam, de egy pici kötény (nem vészes igazán) így is maradt.

3 éve szültem.

2,5 hét az nem sok, a 6. héttől finoman dolgozhatsz hasra, ha a doki is azt mondja.

2013. febr. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem hatalmas pocakom volt pár hónap alatt szépen visszahúzódott,de már nem volt olyan szép feszes mint előtte,második babánál nem volt olyan nagy hasam, baba is kisebb volt,viszont megmaradt a hasam, kötényhasam lett,és nagyon lóg rajta a bőr!
2013. febr. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha csak 2,5 hete szültél akkor nem telt el még sok idő. Fog az még változni! Én szoptatás alatt sokat fogytam és egész jól visszalapult, de ez gondolom egyénfüggő. Viszont lett rajta 3-4 csík. Az meg nem fog eltűnni, kenhetem akármivel! Most várom a második babát, most nem érdekel már mekkora marad a hasam szülés után, lesz amekkora lesz csak egészséges legyen a második is!

Egyébként a lógó bőr is tud szépen regenerálódni, csak idő kell hozzá! Türelem!

2013. febr. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hatalmas hasam volt, műtét után négy hónappal már olyan volt a hasam mint előtte.
2013. febr. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyban függ a korodtól is.
2013. febr. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!