Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mitol i ndulna be a szules?...

Mitol i ndulna be a szules? 40+2 hetes kismama vagyok es semmi jele hogy beindulna. A doki 2 nap mulva befektetne a korhazba es beinditana de en jobban szeretnem ha itthon indulna be.

Figyelt kérdés
2013. márc. 3. 23:31
 1/5 Gyönyörűséges ***** válasza:

Malna level tea,szex.

En se feküdnek be a helyedbe.

Beszeld meg vele,hogy nem.

Magzatvízvizsgalat volt?

Sajnos tapasztaltam,h tudjak ugy csinalni,hogy 1-2 nap mulva megrepedjen a burok. Ez egy szükseges rossz vizsgalat.

Kitartast es könnyü szülest kívanok.

2013. márc. 4. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 liony20 ***** válasza:
én is a sexet és a lépcsőzést ajánlanám de azért nagyon túlzásba se vidd...
2013. márc. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Engem is befektettek két nappal a kiírt időpont után. De még rá 3 napra sem volt semmi és azt mondta a doki, hogy a semmire nem indítanak, mert minek? Inkább vártunk még, minden nap vizsgáltak, aztán 5. nap hajnalba megindult magától, jött egy hidegfront és attól! :-)

De én is sokat lépcsőztem a kórházba, meg sétáltam, de szerintem nem attól indult be.

2013. márc. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is túlhordtam kicsit a babámat,ittam málnalevél teát, és egy hajnali szeretkezés után negyed órával elkezdődtek a fájások.
2013. márc. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindent kipróbáltunk,amit lehetett,mert nem akartam befeküdni,de muszáj volt,mert semmi nem használt.

Végül 41+1 voltam,mikor megcsászároztak,mert magától sosem indult volna be,drága kisfiam nagyon jól érezte magát odabent!

2013. márc. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!