Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez szép szülés? Video lent....

Ez szép szülés? Video lent. Mert szerintem hihetetlen szép szülés. A csaj még fájásoknál is mosolyog. Ilyet kivánok mindenkinek és magamnak is

Figyelt kérdés
[link]
2009. szept. 19. 00:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

jah...majd ott eldől,milyen lesz!-kismamának üzenem

én is szépen,csendben akartam szülni(mint a mesékben)

aztán jött az oxitocin,majd az üvöltés.fájdalomcsillapító nélkül nem mosolyogna az tuti.ettől függetlenül is szép élmény maradt nekem.


5 hetes kislány anyukája

2009. szept. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
53%
nagyon belevaló csaj a videón. minden tiszteletem
2010. márc. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

1:Ez nem megtörtént eset,csak számítógépn alakították,mert ilyen szülés nem létezik. Mért,te (kérdező) már szültél???

:P

2012. máj. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A videó a kitolási szakaszt mutatja csak. Én is nevetve csináltam, mert az orvosom poénkodott. Nekem a kitolás egyáltalán nem fájt, csak maga a tágulás , de az nagyon. Szóval simán eltudom ezt képzelni.
2012. jún. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs fájdalomcsillapító , így semmit nem kaptam. Az ordítást és hörgést pedig külön megtiltotta az orvos , mert lassítja a szülést (szintén kitolási szakaszról beszélek).
2012. jún. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!