Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Angliaban milyen a csaszarmett...

Angliaban milyen a csaszarmettszes? Csak erzestelenitenek vagy altatnak? Hany nap utan mehetunk haza? Fiam nem fordult meg, pedig probaltak megforditani is, ezert most elojegyeztek csaszarra es szeretnem tudni milyen, hogy zajlik!

Figyelt kérdés
2013. jún. 25. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
En Skociaban elek,es nemregen mondtak el hogy hogy is zajlanak a csaszarosoknak a dolgok a korhazban.Szulesfelkeszitod nem volt,vagy a midwife-ot nem kerdezted?Nekem azt mondtak ha nincs semmi baj akkor erzestelenitenek,de komplikacio adodik akkor altatnak,ill lehet kerni altatast is.Es 3-5 nap mulva ha semmi gond nincs akkor haza lehet menni.De ha van honlapjuk akkor ott is utana nezhetsz.32 hkm
2013. jún. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem volt felkeszitom, a midwifehoz pedig hetfon van idopontom. azt mondta akkor mindent elmond! Csak szerettem volna elobb kicsit tudni rola, milyen is ez! Eddig vizben szerettem volna szulni de a fiam athuzta a szamitasaimat! :)
2013. jún. 26. 10:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Remelem akkor elmond majd neked mindent!:) En is vizben fogok szulni,ha a kisasszony is ugy akarja majd..:)
2013. jún. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia. Engem altattak mert surgosen muteniuk kelett.

A te esetedben,mivel csaszarra is keszulnek elvegzik Edaval(epidularis erzestelenites). Nem hiszem hogy feleslegesen altatnanak ha nem muszaj.

2nap utan hazaengedtek minket.

Sok "szerencset" es villamgyors gyogyulast:)

2013. jún. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Hat azert remenykedem egy kis csodaban, hatha megis megfordul a nagy nap elott! Felek a vagasoktol, meg hogy az egy hasi mutet, es hat olvastam (sajnos) remtorteneteket! De remelm minden rendben lesz!
2013. jún. 26. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!