Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Domestos torlokendo + wc...

Domestos torlokendo + wc uloke papir egyutt megbizhato vajudas kozben es utana a korhazban?

Figyelt kérdés
Nem tudom, lehet e egyensulyozni a wc felett beontessel 5 perces fajasok kozott, viszont soha sehol nem ultem a wc-re...
2013. jún. 27. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Igen megbízható,de nagyon túldramatizálod.....:)
2013. jún. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Megfelel!!! Tökéletes!


Amikor én szültem, kaptam a beötntit egy percet nem agyaltam hogy most mit tegyek a wc-re, két-három kis lapocskát bírtam rádobni de már én is rajta voltam :):)


Na de utánna...... hadiállapot volt ahol szültem a vértől kezdve minden ami csak kijöhet....... Készülj fel extra adaggal +wc papírt is jó sokat vigyél, anno nekem elment 3tekercs. Bár a jobb helyeken már van papír, de úgyis akkor mész mikor kifogyott :)


Lehet kapni ilyen kis kiszerelésű kézfertőtlenítő gélt. Szerintem praktikus lenne. Mer ugye tudjuk hogy az eü intézményekben, kórházakban a legnagyobb a baciveszély.


....nem tudsz egyensúlyozni, mert jön egy fájás azonnal lehuppansz!!


Minden jót neked!! És könnyű szülést!!

2013. jún. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Igen, én is pont így csináltam. :)
2013. jún. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi, remélem bírható lesz...

Elég undi tud lenni a sokféle trutyi :))))

Ezért is próbálok felkészülni, olyankor talán még nagyobb a fertõzésveszély.

2013. jún. 27. 17:55
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
hidd el hogy a fájások alatt és a kakilás alatt nem ezzel fogsz törődni mennyire tiszta a wc....
2013. jún. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

nekem szerencsém volt, az előkészítő helyiségben, ahol a beöntést adták és ahol a wc volt, egy polcon volt egy flakon fertőtlenítő és azzal letöröltem az űlőkét, aztán meg kétágyas zuhanyzós wc-s szobában egyedül voltam.

de ha így felkészülsz, az már jó, amúgy tényleg nem erre fogsz gondolni :-))

2013. jún. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Hú, hát eszembe se jutott. soha nem ültem még sehol a wc-re, de bizony vajúdáskot nagy ívben tettem rá, milyen a klotyó. Ültem rá és kész. Hálistennek bajom nem lett. Ott egész nap jár a takarítónő, gyanítom hipózza mindneki után.
2013. jún. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
Én a Bradoman fújós fertőtlenítőre esküszöm. Jobb, mint a Domestos, mert vírusölő is. Én lefújtam, töröltem, kész. De ha csak lefújod, és rádobsz pár lap wc-papírt, az is jó.
2013. jún. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi Csajok!
2013. jún. 28. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!