Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tényleg lelassulnak a babák...

Tényleg lelassulnak a babák szülés előtt? 38hetesen baj ha alig vannak jóslóim? (Szeretném már ha kijönne.. )

Figyelt kérdés
32héttől gyógyit kellet szedjek a görcseimre,36hetesen abba hagytam azt is meg a magnéziumot is,most meg alig vannak görcseim.CSak az alhasam szokott dobogni-olyan mintha csuklana de ez állítólag a méhem,mert a baba nem fordult be-farosak vagyunk sajna..és ennyi,viszont én már nagyon szenvedek a vizesedéstől-írtón fáj a bőröm,jó lenne ha kijönne már..Szerintetek sok van még?VAgy pl ha sexelek beindíthatom a szülést?Nem gondd ilyenkor már ha megszületik?A baba minden nap mocorog így nem tudom tényleg lelassul e?16ra vagyok kiírva,ha nem indul be addig a szülés császároznak ha beindul akkor is,mert faros...a dokim nem akarja a természetest így.
2008. jún. 29. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:
faros szülést nem kellene beindítanod, mert valószínű császár lesz belőle..bízd rá a babára mikor akar jönni. Nem baj ha kevesebbet mozog. Ha letelik az idő akkor úgyis megindítják..és az még két hét is lehet, hogy azért ne hordd túl addig pedig fejrefordulhat még simán..Azt javaslom ne piszkáld hogy előbb jöjjön.
2008. jún. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem engedik túlhordani semmi képpen.16ára vagyok kiírva akkor kiveszik ha nem fordul be:(sajnálom de nem így szerettem volna,de bele kell nyugodjak,hogy ő nem akar megszenvedni a kijövetellel..pedig elvileg semmi nem indokolja a befordulást uhangilag azt mondták...
2008. jún. 29. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!