Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ma nagyon rosszul éreztem...

Ma nagyon rosszul éreztem magam, és a baba sem mozgott igazán. Tényleg lelassulnak a babák szülés előtt? Számíthatok rá, h végre (a napokban) kibújik?

Figyelt kérdés
40 hetes km.
2010. máj. 22. 17:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha megváltozott a baba mozgása, akkor irány a kórház! Az problémára is utalhat!

Nem szabad annyiban hagyni!

2010. máj. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem, hogy előfordulhat, hogy lassul a mozgása, de nem jellemző!
2010. máj. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mozogni mozog, csak nem tartott karateedzést, mint eddig minden nap. :)
2010. máj. 22. 18:05
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

A mozgás lelassulása oxigénhiányt jelezhet!

Inkább menj feleslegesen be, minthogy baj legyen!!!

2010. máj. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Azért szerintem nem kéne ijesztgetni!!!

Igenis sok baba a születés előtt lelassul! Igen, számíthatsz arra, hogy szülni fogsz rövidesen! De ha megnyugtat, beszélj a dokival!

Sok sikert, könnyű szülést!

39 hetes kismama

2010. máj. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem ijesztegetésnek szántam!

Csak jó lenne, ha minél kevesebb anyuka járna úgy, mint én, hogy 36 hetesen, teljesen egészségesen meghaljon a babája.

Lehet, hogyha engem is lát doki előbb, akkor nem tekeredik ennyire bele a köldökzsinórba a kisfiam!

2010. máj. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

úristen! nagyon sajnálom ami veled történt.

remélem nekünk nincs semmi bajunk. szerintem ez a változékony idő okozta. meg hát már ideje is lenne a szülésnek. anyu azt mondta, h én a születésem napján nem is mozogtam, szinte. de hétfőn nst, mostmár naponta, majd meglátom holnap hogy leszünk. ő mozog, csak ma nem volt olyan durva.

azt megkérdezhetem, hogy mikor történt mindez? és hogy sikerült-e túljutnod rajta.

2010. máj. 22. 20:33
 8/11 anonim ***** válasza:

2007. októberében. Ő 2. házasságomból született gyerekem lett volna. Nekem már volt 3 gyerekem, férjemnek 1-ső lett volna.

Azóta megszületett a mi angyalkánk gyönyörű testvérkéje, s már 16 hónapos!

Túl ezen nem lehet tenni magunkat, még most is sokszor gondolunk rá, s olyanok, mint előtte sose leszünk!

Azért írtam menjél inkább egy nst-t nézetni, ha úgy érzed más a mozgása a babának, mert valószínű, hogy tényleg csak lusta kicsit ma, de feleslegesen ne aggódj!

Tudom én is milyen nehezen indultam el, mikor nem éreztem pár órája mozogni a picit. Akkor én is kaptam olyan tanácsot, hogy á nincs baj, maradjak csak otthon!

Ezért mondom mindenkinek, hogy mégha nagyon kicsi is az esély, hogy valami nem stimmel inkább menjen! Főleg, ha érzed mozogni, akkor nincs nagy baj, de a kevesebb mozgás pl. a lepény öregedését is jelezheti.

Na, tényleg nem okoskodni akarok, s főleg senkire sem szeretném a frászt hozni!!!

Csak gyógypedagógusként már láttam sok mindent!

Nagyon boldog babázást kívánok Neked!

2010. máj. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jó az óvatosság, nézesd meg, de szülésfelkészítőn azt mondták, hogy az utolsó 1-2 hétben jellemző a mozgás lecsökkenése, többet alszik, sokszor kell az nst-re is ébresztgetni (nem tudom ugyan, miért kell ekkor ébren lennie). Nem fér el, egyre inkább csak mocorog, az addigi erőszakosabb akciók helyett.
2010. máj. 23. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Az nst-t ő is végigalussza. Bár egyszer beindult, és bepótolt mindent. :D Nekem a végén erőszakosabbnak tűnik a mozgása. Persze már nem bukfencezik, de pont azért mert szűk a helye elég fájdalmas egyes mozdulata. Este elemében volt, meg csuklott is szokás szerint. :) Ma is mozgott már, bár apja tipus. Inkább fent van egész éjjel, nappal meg sokat alszik. Én úgy érzem nincs semmi baj, de ha egyáltalán nem mozogna bemennék. Holnap mennem kell amúgy is, mostmár naponta.


Iszonyat ami veled történt! De gratulálok a babához!

2010. máj. 23. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!