Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért mondják hogy a baba...

Miért mondják hogy a baba lelassul a szülés elött pár héttel?

Figyelt kérdés
Pedig inkább az lenne a logikus hogy már akkor minden pici mozdulatát érezzük. Valóban lelassul majd? én 37 hetes vagyok és naprol napra jobban rugdalózik a babóm, fáj is rendessen néha :D
2008. júl. 4. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért lassul le mert már szűk neki a hely odabent :)
2008. júl. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem éreztem, hogy lelassult volna, bár igaz végig nem volt egy nagy "randalírozó" odabent. Nekem nem volt különbség a szülés elötti napokon a babám mozgásában.
2008. júl. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen,elvileg a hely miatt lassul le,én is 37 hetes,és valóban erősen továbbra is rúgdos,helyezkedik,és tényleg néha elég kellemetlen.Úgy látszik a mi manónknak van elég helye odabent,majd ha a hasunk leereszkedik,akkor már nem lesz aktív annyira, de utána úgyis kibújik.Könnnyű szülést kívánok!
2008. júl. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

sziasztok

37hetes vagyok, a hasam leereszkedett, a babóm beállt, de ez sem zavarja a mozgásban.folyamatosan ficánkol, és most fájdalmas csak igazán :S

de örülök, hogy érzem

boldog babavárást

2008. júl. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 38 hetes vagyok és még mindig nagyon aktív a babám, irtó sokat mozog és rugdos...
2008. júl. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát igen,akkor a ti manótok is aktivkodik.Köszi a véleményeket
2008. júl. 4. 19:53
 7/7 anonim ***** válasza:
az én kisfiam végig fickándozott,még a betöltött 40.-ik hét után is.9 nappal túlhordtam de még akkor is ficánkolt egyfolytában,csak az utolsó nap nem mert már nem érezte jól magát,sajnos császár lett de nem baj mert megmentette az életünket.Most 9 hetes és egyfolytában jár keze lába születése óta,mint a pocakomban.
2008. júl. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!