Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Használt valaki vajúdóolajat/s...

Használt valaki vajúdóolajat/szülőolajat szülés alatt?

Figyelt kérdés

Venni szeretnék, mert olvastam Ingeborg Stadelmann könyvét és több helyről hallottam, hogy nagyon jó.De csak neten láttam edig, hogy lehet rendelni.Sok gyógynövényboltban meg azt se tudják mirol beszélek...

Mennyit használtatok belőle?Mekkorát vegyek?Szoptatóolaj is van, azt használtátok már?


2009. nov. 23. 15:04
 1/3 anonim válasza:
Úgy tudom, a gátvédelmes szüléseknél a szülésznő olajjal kenegeti a gátat, ami megkönnyíti a masszázst...
2009. nov. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de nem gátmasszázsolajra gondoltam.Ezzel a keverékkel a hsat illetve a hátat, derekat masszírozzák.
2009. nov. 23. 15:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam a gátmasszázs olajjal masszírozta a doki, majd a szülésznő is a derekamat, hátamat. Nagyon sokat segített...
2009. nov. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!