Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Otthoni praktikák a szülés...

Otthoni praktikák a szülés beindításához?

Figyelt kérdés
Szexen kívül bármilyen tipp jöhet :) Arra nem hajlandó a párom.. :)
2014. jan. 10. 19:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szia! Figyelj, egyik praktika sem teljesen veszélytelen, szóval csak szülésznő tudtával nyomassad őket! Itt van az én sztorim, ez az én kérdésem, nekem végülis beindította a bábakoktél, olvasd el, hogy mi volt. http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..
2014. jan. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi a szex az tényleg veszélytelen! :D A lépcsőzésre meg a bábakoktélra értettem. Mondjuk szerintem még mindig mindkettő kevésbé veszélyes, mint egy oxis szülésindítás. (megnöveli a beavatkozások és a csaászármetszés kockázatát, mellékhatásai lehetnek számodra és a babára is. )
2014. jan. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A szex semmilyen formájára nem hajlandó a párod?

Mert ugyanúgy hatásos az is, ha pl. csak kézzel izgatja a csiklód és eljuttat az orgazmusig. Ugyanis az orgazmus méhösszehúzódásokat okoz és így beindulhat a szülés tőle.

2014. jan. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Jó az orgazmus, de közel sem ugyanolyan hatású.

Orgazmusnál oxitocin szabadul fel, viszont ha sperma is bejut, abban prosztaglandin van, ami méhszájérlelő hatású. (A szülés indító zselében is ilyen van, igaz valószínűleg nagyobb adagban...)

Mondjuk nekem a dokim mondta, és saját tapasztalatom is igazolta, hogy a szülést akkor indítja meg bármilyen praktika, ha már amúgy is indult volna az a baba kb. egy napon belül...

2014. jan. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!