Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bábakoktél hatása? Ki kíváncsi...

Bábakoktél hatása? Ki kíváncsi rá?

Figyelt kérdés
Most fogom bevenni a bábakoktélt (30 ml ricinusolaj, ugyanennyi pálinka, egy pohár baracklé). Ma vagyok 41+1, pénteken kell bemennem a kórházba, ha addig nem lesz semmi. Sok kérdést láttam ezzel kapcsolatban, gondoltam megosztom veletek, hogy hat-e? :D

2013. jan. 22. 10:29
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Engem érdekel! Bár beöntésre nem lesz szükséged ezután, az biztos! :-)
2013. jan. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
77%

Nekem nem hatott. Szintén 41-en vettem be.

Vagyis hatni hatott, csak a célt nem értük el.


Ebéd után vedd be, szülésznőm szerint a statisztikák szerint úgy a leghatásosabb. Hátha Neked beindítja.

2013. jan. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
78%
:/ Te tudod!
2013. jan. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
74%
a ricinustól tuti menni fog a hasad.én mondjuk nem innám meg ezt a koktélt mert ha például ma beindul a szülés nem hiszem hogy jó ha pálinkát iszol
2013. jan. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
77%

2 vagyok

Mire megindulnak a fájások, addigra a pálinka hatása rég kiment!

Én erősen megértezem a pálinkát, úgy fél-egy órával után a fejembe szállt, de egy fél óra alatt el is múlt.

Aztán olyan két órával később jött a hascsikarás, és a nagy WC.

Aztán olyan 4-5 órával a bevétel után jöttek is a fájások, de nem elég erősek, és nem is rendszereződtek pontosan, olyan 2-3 órán át tartottak, aztán leálltak. De addigra már bent voltam a kórházban, mivel a protokoll szerint be kellett feküdni. Az orvosom javasolta, hogy adjunk egy utolsó "természetes esélyt".

2013. jan. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Hát bevettem... Én sem saját kútfőből, a szülésznőm ajánlotta! Azt mondta, hogy minél korábban, délelőtt vegyem be, bár a Stadelmann könyvben pont este van írva. Végülis most reggeliztem nem olyan régen, hátha ez is megteszi ebéd helyett. :) Én amúgy nagyon könnyen kapok hasmenést, tehát lehet, hogy hatni fog, mert pl. a menstruációm is úgy kezdődik, hogy egy-két nap hasmenés, az erős görcsök miatt. A terhesség alatt azt tapasztaltam, hogy ez oda-vissza működik, tehát a hasmenéstől keményedik a pocakom. Na, meglátjuk! :)
2013. jan. 22. 10:42
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, az enyém is Stadelmannra hivatkozott. :o)


Minden esetre ha érzed a pálinka erejét, akkor pihenj le szerintem, és ne netezz, nekem jobban esett félfekvésben.


És nagyon szorítok!

(Amúgy nekem végül 41+6-on spontán beindult a kórházban.)

2013. jan. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok! :)
2013. jan. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
58%
Minek elrontani a jó kis pálinkát? :) Nemám, drukkolok!
2013. jan. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
71%

Szia! Nálam kettőből 2x hatott. Bár én késő este ittam meg. Jelentkezz, ha már nem hat a pálesz! :) Kíváncsi vagyok!


Üdv: 4 gyermekes édesanya

2013. jan. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!