Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után nagyon összevérezt...

Szülés után nagyon összevéreztétek a hálóingetek? Mennyi hálóinget vigyek, gondolom olyat amit nem sajnálok!

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia.

Én egy éve császárral szültem. Kb egy hétig elég sok vér távozott és szinte minden nap cserélni kellett hálóinget.

Vigyél jó sok és jó vastag betétet mert abból sok kell.

üdv.

2009. dec. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én simán szültem, és a vérzésem olyan volt mint egy normál mensi. Haza már vékony betéttel mentem. Szóval nem feltétlen vérzed össze a ruhád! Azért 2-3 hállóing nem árt.
2009. dec. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én császárral szültem, de a saját hálóingemet egyet sem véreztem össze csak a kórházit, mivel első nap még kórházi hálóingben voltam. Ettől függetlenül én minden nap tiszta hálóinget vettem fel, szerintem négyet minnimum vigyél be.
2009. dec. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szia

én császárral szültem a babámat eléggé véreztem, nem hálóinget hanem rövidnadrágos pizsit vittem be, de nem lett véres egyik sem, nekem az kényelmesebb volt mint a hálóing

2009. dec. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én hármat vittem, de csak egy lett egy nagyon picit véres.Az is csak azért, mert császáros voltam, és az elején csak szerencsétlenkedtem a mosdóban.

2009. dec. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én 3+1 hálóinget vittem a 3 éjszakára. A +1 amiben szültem. Szülés alatt nem lett véres, inkább csak egy pici maszat lett rajta, nem volt zavaró. Mivel éjjel szültem, ez maradt rajtam aznap addig, amíg le nem tudtam zuhizni normálisan. Nem éreztem magam diszkomfortosan. Aztán minden nap, illetve este másik. Ha maradnunk kellett volna még egy napot (a sárgaság eredménye miatt) akkor má kellett volna hozatnom a párommal egy 5.-et. De nem kellett szerencsére. Szóval egy nap egy hálóing (és többszöri mosakodás, mert én pl inkább izzadtam, mert nagyon meleg volt bent)
2009. dec. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Második vagyok. A hőháztartás kissé felborul szülés után :) és én is izzadtam, pedig nem vagyok izzadós. Anyukám mindig elvitte a hállóingem és másnapra hozta a tisztát. Ha meg tudod oldani ezt te is, akkor nem kell sokat beszerezni.
2009. dec. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, de kérdés az is, hogy hol szülsz. Én császárral szültem Miskolcon, és nem lehettünk a saját hálóingünkben, csak a kórháziban, azt pedig minden reggel kaptunk tisztát. De egyik sem lett véres, csak a jód fogta be.
2009. dec. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én most megyek majd valamikor úgy gondoltam viszek be 6ot,magam ismerve a betéttel olyan szerencsétlen leszek,hogy összevérzek mindent:DSzóval úgy napi 2 csere,szülni kórháziban kell hál istennek:)

Szerintem vigyél be 4et te is,ha császár lesz is ne legyen gáz,ha meg elfogy majd visz be a szerelmed ^^


Ada és Abi

2009. dec. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!