Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 18 hetes kimama. A II. számú...

18 hetes kimama. A II. számú Nőgyógy. Klinikán fogok szülni, Bp-en. Hallottam negatív és pozitív véleményt is. Milyen a szülészet ill. a gyermekágyas osztály?

Figyelt kérdés
2008. júl. 25. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A szülőszoba fel van újítva gyönyörűen,a szülésznők felkészültek és lelkiismeretesek.

Ellentétben a gyerekágyas osztállyal.

Ott a nővérek nem nagyon foglalkoznak az emberrel és szinte egy kérdésre sem tudnak válaszolni és túl sok tapintat sem szorult beléjük.

Reggel fél 6-kor becsörtetett,hogy vérnyomást mérjen,felvágta a villanyt,de az nem zavart,hogy a kórteremben 4 újszülött aludt éppen.

Ennyit róluk,de a dokik jófejek!

Boldog babavárást!

2 hetes kisfiú mamája

2008. júl. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a választ!

Én is pont ezt hallottam, mármint a gyermekágyas részlegről. Hátha decemberig javul a helyzet. De azért annyira nem rossz, hogy egyáltalán nem ajánlod, ugye?

2008. júl. 26. 09:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Annyira azért nem szörnyű!:)

Akkora már úgyis csaka babód fog érdekelni és az,hogy mikor mehetek haza!

Még annyit,hogy a újszülött osztályon is nagyon ügyesek és kedvesek a nővérkék,látszik,hogy tényleg szeretik a gyerekeket.

Sok boldogságot!

Ha szeretnél még kérdezni írj privit!

2008. júl. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, egyenlőre ennyi elég.
2008. júl. 27. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!