Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Budapesten melyik kórházban...

Budapesten melyik kórházban szültetek? Mi a tapasztalatok, véleményetek? Ki volt az orvosotok?

Figyelt kérdés
2014. aug. 6. 16:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
ja és fájások nélkül estem be, csak a méhszáj árulkodott a beindulásról, ennek ellenére másfél óra alatt megszületett természetes úton. Nagyon sokat segítettek. 21:56 voltam.
2014. aug. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A Szt. István kórházban szültem immáron harmadszorra, AZ utolsó kettő szülésemnél volt csak fogadott dokim: Dr. Varsányi Hajnalka személyében.Én meg voltam elégedve a kórházzal és a személyzettel is. Legközelebb is itt szülnék. A doktornő pedig egyszerűen fantasztikus, szakmailag, emberileg egyaránt. Egy élmény volt vele minden terhesgondozás. Hétvégén is elérhető volt, ha kellett, a kérdéseimre készséggel válaszolt,nem paráztatott feleslegesen, mindig kedves, empatikus volt. Csakis nála szülnék legközelebb is!
2014. aug. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Róbert Klinika-dr.Timmermann Gábor.

Lassan 10 éve ő az orvosom,szakmailag és emberileg is kiváló,nem is találhatnék nála jobbat.

Bármikor elérhető,tárgylagos,segítőkész.

Egyébként az egész kórházat ajánlom,a csecsemőktől kezdve a takarítónőig bezárólag mindenki nagyon kedves

2014. aug. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én a dél-pestiben szültem, bár nem oda tartozom. Az orvosom miatt mentem oda, mert amikor elkezdtem hozzá járni, még a SOTE I-n volt, dr. Csatlós Éva.


Maximálisan meg voltam vele elégedve, és a szülésznővel is, aki nem fogadott volt. Az osztályos nővérek közül csak egy volt bunkó. A csecsemősök bármiben, és azonnal segítettek, ha kértem. Amikor szültem - 4 hónapja -, a szülőszobák is tele voltak, és az osztály is, front volt. Hozzátenném, hogy csak az orvosnak adtam pénzt, mert ugye fogadott volt.

2014. aug. 7. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Hogy gondolod megoldani? Budapesti mindenórások gyorsan elutaznak Debrecenbe, Nagykanizsára, hogy hátha valamelyik autópályán sikerül megszülni?

Te fogóval születtél, úgy látom.

2015. máj. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!