Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki szült a Nyírő kórház...

Ki szült a Nyírő kórház magánrészlegén és mennyiért?

Figyelt kérdés
Olvastam az árlistát de az nem egészen fedi a valóságot mert az orvos mást mond és a kórház is.A hüvelyi szülés és a benntartózkodás érdekelne a valós ősszeg kinek mennyi volt a végén?
2010. jan. 19. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Róbert Károly klinikára gondolsz?

októbertól volt áremelés, 250ezer forintot fizettünk a kórháznak, amiből ők 50et átutalnak az orvosnak. Ebbe az árba bele tartozik 4nap egy 2ágyas szobában, kajával.

2010. jan. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen arra gondoltam de a doki mást mondott nekem a kórháznak 140 ezret kell fizetni neki annyit kell adni amit gondolunk.
2010. jan. 20. 17:00
 3/5 anonim ***** válasza:

nem így van, biztos, h nem. Én okt 2-án szültem ott amúgy.

csak magának akar még bezsebelni szerintem.

Nekem azt mondta a dokim, h nem kér semmit, mert ő kap ezért a kórhától.

Rákerestem, a honlapon is ez van:


[link]


Sztem ha ilyeneket mond és magán rendelésére jársz, akkor azt a pénz költsd egy becsületesebb, rendesebb orvosra.

2010. jan. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De így kevesebbet kellene fizetnem érted??140 mégse 250!!Az a helyzet hogy ismerős orvos,talán nem akar átverni.Most olvastam hogy emeltek az árakon 50-70 ezer ft-tal és együtt kell adni a pénzt mert abba már a doki része is benne van tehát nem külön kell neki fizetni.
2010. jan. 21. 09:38
 5/5 anonim ***** válasza:

igen, azt értem, h kevesebbet fizetnél.

De nekem nem igazán reális, le kell menni a kasszához és ott kell befizetni mindenkinek, ott pedig 250et fognak számlázni biztosan.

nem igazán tudom, hogy hogyan gondolja

2010. jan. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!