Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valaki tud mondani valamit a...

Valaki tud mondani valamit a veszprémi korházról? Szülészet?

Figyelt kérdés
hallottam hogy felújítás volt kádas terem apás terem stb.. szült ott mostanában valaki esetleg tud valami pontosat aki jövőre szülne?? hogy müködnek hogy lehet választani, milyenek az orvosok? szült valaki császárral mostanában? tapasztalat?, köszönöm

2014. okt. 27. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocs az Off - ért, de erre én is kíváncsi vagyok! Ez az én kérdésem: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules.. , de az egyetlen válaszban a felújítás előtti állapotokról van még szó. Én várhatóan februárban fogok ott szülni, és minden infó érdekel!
2014. okt. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezitek meg az ott dolgozó szülésznőket? Vagy ha lesz fogadott akkor tuti körbevisz Benneteket. Szülés előtt van felkészítő tanfolyam is sok kórházban ahol megmutatnak mindent.De mondjuk nekem a dokim is végig vitt volna ha kértem volna, meg lehet ott is kérdezni, hogy mik a lehetőségek Sajnos nem ismerem a kórházat, így érdemben nem tudok segíteni.
2014. okt. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kórházi felkészítő tanfolyam nincs, csak fizetős, amit egy szülésznő szervez. Pár hete voltam ott UH - n, akkor még nagy felfordulás volt, bútorok a folyosón, stb. Nem vagyok veszprémi, csak oda tartozunk, külön ezért nem nagyon utaznék be. A várandós gondozásomat a helyi SZTK - s doki végzi, ő nem bejáratos az ottani szülészetre.
2014. okt. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Sziasztok!


Eredetileg, úgy volt, hogy pénteken (okt 31-én) átadják az új részleget, de még mindig nem klszült el, és a határidőt is kitolták állítólag 15-ig. Aztán még ÁNTSZ leoltás is kell, stb.

Én úgy tudom, hogy 4 db külön vajúdó lesz, és kádas is.

Jelenleg egyben van a szülészet a babás részleggel + kórtermekkel, így oda nem mehet be senki a kismamán kívül.

A császáros műtő pedig a nőgyógyászati osztályon van, így amikor tolják be az anyukát, illetve ki + babaát is láthatják a hozzátartozók.

Nekem holnap kell befeküdnöm és kedden császároznak.

2014. nov. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!