Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az aloe first spray nektek...

Az aloe first spray nektek mennyire vált be gátsebre?

Figyelt kérdés
Hol lehet kapni? Gyógyszertár, DM?
2010. febr. 2. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon bevált, de én úgy tudom, hogy FLP-s partnertől veheted meg, nincs kereskedelmi forgalomban!
2010. febr. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, interneten is rendelhetsz:)

[link]

2010. febr. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszi. Van is egy volt kolléganőm, akinél láttam ilyen aloe-s termékeket. Esetleg tudod, hogy árban hol van? 5000 HUF körül?

Ha mégsem lenne gátseb, akkor mire jó még?

Köszi

2010. febr. 2. 22:24
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

17,24 Euro+áfa az ára.


Gátseb: NAGYON JÓ!!! Én napi 10-12x fújtam (vettem hozzá mini flakont, mellette napi 3-4 alkalommal kentem Aloe VEra Gelly-vel (zöld krém) és utána 20 percig szellőztettem, plusz egy gyulladás miatt napi 2x jegeltem. Keddi napon szültem, szanaszét szakadtam hiába vágtak (az osztály réme voltam, nem viccelek!), és következő hétfőn úgy mentem, ültem, álltam, mintha nem is szültem volna.


HA nem használod el, akkor később kiváló elsősegélynek égésre, vágásra, horzsolásra (jód helyett).

Torokfájásnál torokba fújva naponta jó sokszor gyorsan helyrehoz.

Én nőgyógyászati panasz esetén is fújom magam vele (plusz zöld krémből csinálok kúpot). Ja, a 3 hónapos kislányom hüvelygyulladását is ezzel a kettővel kezeltem, csak őt nem kúpoztam, hanem kentem. 3 nap alatt elmúlt neki.

Orrdugulásra is jó meg náthára (kicsit csíp, de állati jól tisztít). Fülbe is lehet cseppenteni (bár erre az Activator jobb).

Ja, haj és bőrápolásra is kiváló. Ne nevessetek, a férjem kétoldalt kopaszodni kezdett, napi 1-2 fújás és bedörzsölés, 3 hónap múlva babahaja volt, most meg rendes haja van. Állati. Na persze, aktív hajhagymák voltak, azokat regenerálja a First, csodára azért ez sem képes.

Csak ez a kettő elég egy házipatikához, még egy Activator kell és komplett a patika.

Meleg szívvel tudom ajánlani neked.


Kedves Kérdező!

Üzletben nem kapható, mert az ilyen árusítást a cég üzletpolitikája tiltja.

A követező módon juthatsz hozzá:

1) Nagyker kártyát igényelsz és megrendeled magadnak.

2) Valakin keresztül megrendeled.

Ha van FLP-s ismerősöd, kérdezz rá nála, de adott esetben én is szívesen segítek neked.

Egy dolog nagyon fontos: ha terméket keresel egy konkrét problémára (pl. ekcémára, vagy bármire), akkor az FLP-ben 8000 orvos és term.gyógyász dolgozik, tudsz orvosi javaslatot kérni bármilyen esetben, akár telefonon is. Ingyen.


Remélem segítettem, ha kérdésed van még, nyugodtan írj.

2010. febr. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod. Ma megkérdezem a volt kolléganőmet, ha esetleg nem tud segíteni, akkor jelentkezem.
2010. febr. 3. 09:52
 6/9 anonim ***** válasza:

kedves Kérdező!


Az aloe first spray sok mindenre jó.pl ha kislány babád van és lesz/van neki fülbevalója arra a sebre is jó.De akár ha egy horzsolás ér stb arra is jó.

Hüyle pl de mikor én rakattam be piercinget adtak hozzá fertőtlenítő és gyorsabb gyógyulást elősegítő folyadékot...hát dondolhatod h nem gyógyult sehogy sem...ezért vettem aloe first sprayt és 1 hét alatt elmúlt a seb!

2010. febr. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Előzö vagyok!


Én üzletben vettem,kisebb kiszerelésben nem volt 5000 ft csak 2000 Ft és igy is sokáig elég volt.Drogériákban vagy bio boltokban nézd meg!

2010. febr. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bár nekem császáros sebem volt, de nagyon jó volt rá, miután levettem a kötést. viszont barátnőm is használta gátsebre, nagyon szépen gyógyult neki. Hát igen, 5000 Ft körül mozog az ára, de nagyon megéri!
2010. febr. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az FLP-s Aloe First üzletben nem kapható!!!


Aki mégis ott árulja, az megszegi a cég üzletpolitikáját és elég gyorsan kizárásra kerül.

HA tényleg jó forrásból akar valaki vásárolni, keressen FLP klubtagot, akitől megtudhatja, hogyan juthat hozzá akár kisker áron, akár sokkal olcsóbban, vagy esetleg ingyen.


Ne boltban keressétek, komolyan jobban jártok, ha klubtagtól kértek segítséget. Sajnos sok oldallal találkoztam a neten és sok bolttal a városokban, ahol nem is tudtak rendes felvilágosítást adni a termékekről. Nem még a visszavásárlási garanciáról!

Arról nem is beszélve, hogy mind, kivétel nélkül drágábban adja, mint amennyiért az FLP-től megvehetitek.

Csak egy példa:

Tudok olyan településről, ahol havonta, 8-10 darabot ad el valaki Aloe NAtúr gélből 15000 Ft-ért darabját!!!

Vagy maradjunk a First-nél. Kinek éri meg 9000 Ft-ért? Ft.

NA ezért tanácsolom, hogy FLP-stől érdeklődjetek.

Remélem segítettem, szép napot nektek.

2010. febr. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!