Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 16 hetes kismama vagyok....

16 hetes kismama vagyok. Skóciában élek, itt van munkám. Még nem döntöttem el hazamegyek e szülni Mo-ra. Magyarországon melyik juttatásokat tudnám igényelni? A kinti fizetésem beleszámítana?

Figyelt kérdés
2010. febr. 5. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
5%
Ne haragudj de mégis milyen fizetésed van neked ott 16évesen???
2010. febr. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

Hülye...16 hetes...olvasd végig,mielőtt írsz:/


Nem akarok hülyeséget mondani,de sztem beszámít,mivel a külföldön dolgozó magyar állampolgárok jövedelme is beleszámít a GDP-be. Meg kell kérdezni, talán egy mailt eressz az államkincstárnak...

2010. febr. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
16 hetes terhes nem 16 éves.:-) Sztem ugyanaz járt, mint aki itt lakik, és ha be vagy kinnt jelentve akkor beleszámít.
2010. febr. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
4%
Bele ne halj hogy félreolvastam valamit!Te biztos isteni tökéletességű vagy te nyomorult!!!
2010. febr. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Na, ha az első kedves "jómodorú" illetőtől még nem ment el volna a kedved a Magyarországon való szüléstől: minden ingyenes szolgáltatást ugyanúgy megkapsz mint, aki magyarországon él,ha magyar állampolgár vagy. Én úgy tudom. Én is németben élek kint, kettős állampolgár vagyok és mindent simán megkaptam itthon.

2010. febr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Inkább maradj kint!:-)
2011. júl. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!