Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek lenne jövője egy...

Szerintetek lenne jövője egy kismama ruházatra specializálódott üzletnek ma Magyarországon?

Figyelt kérdés

nekem egy 1db kismama nadrágom van,mert nem jók rám amik az üzletben kaphatók....

szerintetek másnak is ilyen problémája?

pedig 60kg vagyok és 12 hetes,de ülve már nyomnak a gatyáim...

és nincs nagyon a boltokba rám való nadrág,de ha neten is kerestem őrület milyen árka vannak,nekem nincs nagyon pénzem 12 e ft-os nadrágokra!!!

Jön a tél még....


2010. szept. 28. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lenne, ha egy kismama nadrág nem 9000ft-ba kerülne, és a többi ruházat is elérhető áron lenne. Én táppénz alatt 50ezer ft-ot kapok és ebből a rezsi 30ezer. Szerinted mennyi pénz marad a kismama ruházatra?
2010. szept. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

megfizethető áron biztos lenne rá kereslet!

milyen gatyád van?aminek van dereka, mint a rendesnek, csak éppen gumi van fölötte, nem gombbal kell gombolni?Mert nekem olyan van aminek nincs kimondottan derék része körbe,hanem a hasamnál van egy nagyobb gumi rész.Nagyon kényelmes az elejétől, kb 12 hetes lehettem mikor vettem, akkor még kellett a farmer, most vagyok 36+4 hetes és nagyon szeretem.Annyit csináltunk, hogy a gumis anyag részt kicserélte anyum nagyobbra(pár száz forintért vettünk anyagot)mert ugye már nem fértem bele:)

de 3600 volt a gatya, nagyon megérte nekem!ja, ázsiában vettem, érdemes körülnézni.

2010. szept. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos lenne rá kereslet ha elérhető áron adnád. Én 55kilóval kezdtem,s kb 70el fejeztem be a terhességet.Lányom már 5hós.Mi egy nadrágot vettünk amit végig használtam.Igaz ez 17ezer volt,de jó meleg volt s szerettem.Kertész gatya volt,s nem is kellett bővietni.Keresztanyám bevarta a zsebét,hogy ne essen ki belőle bérlet meg a telefon..Ezt végig használtam s olyan jó meleg volt... Felsőt meg nem vettünk mert abból a páromét használtam. Kabátból se kellett másik. Mert belefértem a sajátomba...kis hasam volt nagyon,kis de egészséges babával:)
2010. szept. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát ez az nekem sincs pénzem ezekre a holmikra!!!

ráadásul egy -kettő még ronda is....már bocs...így is eléggé el fogom veszteni a nőiességem...és akkor még vegyek 15 e ft-ért olyan gatyát,ami rá is segít hogy elvegye azt a maradék önbizalmamat...

tudom h nem divat kérdés a terhesség,de azért szeretnék csinosan járni!

2010. szept. 28. 22:29
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek hogy van sok ronda. Merre valósi vagy? Mert ha pesti akkor tudok javasolni egy jó boltot,ahol a nadrágok egy kicsit drágák,de a felsők olyanok hogy terhesség után is tudod hordani.S elegánsak. (Baross utca gólyabutik melletti) A felsők pedig ilyen 2-3ezer körül mozognak. (utolsó)
2010. szept. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak abban az esetben, ha láncolatról van szó, hogy mindenkinek elérhető legyen. És ami fontos, elérhető áron. Pláne, hogy minden méretre.

Majdnemhogy kivitelezhetetlen a gondolat.

Aki ideális súlyú és magasságú, pláne felveti a pénzt, úgyis megy a legközelebbi babaáruházba.

Lehet, hogy több helyen kellene erre specializálódott varrónő.

2010. szept. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
interneten van egy anyuka aki kismama ruhák gyártásával foglalkozik. Gyönyörűen dolgozik, nőies és divatos de ugyanakkor kényelmes darabokat varr a Te méretedre. A nacik 3-5 ezer Ft körül vannak például...Én vidéki vagyok és úgy varrattam nála, hogy egyszer sem találkoztunk, kiválasztottam a honlapján a modellt, csak megvarrta és elpostázta. Tökéletes volt rám mind és nagyon csinosak:) 30.000 Ft-ból rengeteg rucit vettem, mindig tudok változatosan öltözködni:)
2010. szept. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!