Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vannak itt olyan anyukák,...

Vannak itt olyan anyukák, akik tavaly az influenza miatti látogatási tilalom idején szültek a Róbert Klinikán?

Figyelt kérdés

Mennyire volt szigorú a tilalom? A szülésre azért ugye bemehetett apuka? Utána az ott töltött napok alatt azért meglátogathatott, vagy oda már nem engedték? Nemrég írták ki a facebookra, hogy tilalom van, és kicsit elkeseredtem, mert van egy 5 éves kislányunk is, aki nagyon szeretné a kórházban meglátogatni a kistesoját, ha megszületik, de hát nem tudom, így beengednék-e. :(


38 hetes kismama


2015. febr. 16. 18:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Apuka szülésre biztosan bemehet.

Szerintem utána is ezt rugalmasan kezelik elvégre magánkórház.

Egyébként csak úgy köszönt szólva nem igazán értem soha ezeknek a tilalmaknak a hasznosságát(bár nem vagyok szakember):ambuláns beteget úgyis mennek,az alkalmazottak,beszálítók,szerelők,takarítők,apukák stb úgyis mennek.

2015. febr. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!