Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti ismertek olyat, aki szülés...

Ti ismertek olyat, aki szülés után nem várt 6 hetet a szexel és baj lett belőle? Leírnátok, mi lett belőle?

Figyelt kérdés
Csak érdekel, hogy történt-e ilyen és mi lett a következménye.

2015. márc. 8. 06:24
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és konkrét eseteket írjatok légyszi, ne hogy felelőtlen meg bla bla, mert azt tudjuk.
2015. márc. 8. 06:25
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Fertőzés, méhgyulladással, a nyílt seb miatt, kb 3 hetet vártak, a rendelőben mesélte a csaj, figyelmeztetésképpen.

Kezeltek,,végül nagyobb baj nem lett, tehát meddőséget elkerülte, és szepszis sem alakult ki, de tovább kellett utána varniuk, mint még 3 hét..

2015. márc. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Pont a múltkor mesélte a dokim, hogy visszakerült hozzájuk egy korábban szült nő, mert nem várták meg a 6 hetet. Olyan durva szepszise lett, hogy győzik kezelni, aznap derül ki, hogy a méhét meg tudják-e menteni.

Azóta nem találkoztam még a dokival, így a történet végét nem tudom.

2015. márc. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A feleség még nem akart szexelni, a férj meg már nagyon. A következménye az lett, hogy a gátmetszés helye újra felszakadt, vissza kellett mennie a kórházba napokra, újra össze kellett varrni.
2015. márc. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
6%
én 8 napot vártam. de nincsen semmi bajom. nem brutálisan kell csinálni, csak finoman. ennyi az egész.
2015. márc. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A fertőzésnek köze sincs ahhoz,nhogy mennyire csinálja az ember vadul, vagy finoman...
2015. márc. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A nő kórházba került, kb 2 hétig próbáltak rajta segíteni, de ki kellett venni a méhét.
2015. márc. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
Na mi sem birtuk ki es 6 het lejarta elott 4 nappal voltunk egyutt a parommal. Ugy ereztem odalent minden ok ezert belemertuk vagni. Igaz szerintem az a par nap nem nagyon valtoztat semmin, termeszetesen mas a helyzet mikor 2-3 het utan van szex. Szerintem erdemes azert varni vele, nem hiaba van az a 6 het.
2015. márc. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A szomszéd csaj sem bírt várni:

először csak méhszájsebe lett vagy vmi hasonló (lehet, hogy még vmi szülési heg), ami elfertőződött. Antibiotikumozták ezerrel, de így is belázasodott, felkerült az Intenzív Osztályra, és szerencséjére "megúszta" egy méheltávolítással, de majdnem ráment. A két pici gyerek pedig majdnem árva lett :(

2015. márc. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!