Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti mikor tudtátok meg, hogy...

Ti mikor tudtátok meg, hogy kisfiú vagy kislány lakik a pociban?

Figyelt kérdés
ultrahangos vizsgálaton kértétek, hogy mondják meg, vagy meglepetésnek hagytátok a születés pillanatáig?
2015. ápr. 4. 13:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ikerfiaim nemét félidősen mondta meg az orvos, a kicsit meglepetésnek akartuk, de kiszúrtam ultrahangon a kukit már egész korán. :)
2015. ápr. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
28. Heten mindket gyereknel. Most remenykedem, hatha a felidos uh- n megmondjak.
2015. ápr. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

16 hetesen tippelt a doki,hogy kislány. Aztán elmentünk 19 hetesen baba mozizni,ott már 98%-ra mondták,hogy leány:)

És tényleg az lett:)

2015. ápr. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

elsőnél a 18. heti uh-n

másodiknál nem kérdeztem rá, de 12. uh-n az volt az első mondata az orvoshnak, hogy fiu

2015. ápr. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Szia.Mindhárom terhességem 12.hetében már szinte biztosra mondták,hogy kislányok vannak a pociban.Ebből a két nagy,akik 8 és 3 évesek,valóban lányok lettek, a pocaklakót pedig április végére várjuk,akkor 100%-ban eldől,hogy ő is lány-e.
2015. ápr. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Én nagyon kíváncsi természet vagyok, úgyhogy alig győztem már azt is kivárni, hogy legyen akkora, hogy magánúton megnézhessük, nemhogy a szülésig :D

Így 16 hetesen mentünk el direkt ezért egy 4D-re, már ott tutira mondták, hogy kislány, szóltam a vizsgálat elején, hogy emiatt jöttünk, így a szonográfus ezt kifejezetten nézte, többször is, több szögből, hogy biztos legyen. 20 hetes genetikát szintén ott csináltattuk, azt is 4D-vel egybekötve, megerősítették, hogy 1000%, hogy kislány :)

2015. ápr. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
A három fiunknál meglepetésnek hagytuk, akkor derült ki, mikor megszülettek. A lányunknál megmondta az orvos, anélkül, hogy kérdeztük volna.
2015. ápr. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Gratu a babucikhoz!

Én még nem várok babát, de már nagyon szeretnénk. Mi úgy beszéltük meg, hogy majd a szülésnél kiderül, de ki tudja, lehet, hogy a kiváncsiság fog győzni

2015. ápr. 4. 14:12
 9/22 anonim ***** válasza:
14. héten megmondta a dokinő, hogy fiú. Egyértelműen megmutatta magát.
2015. ápr. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
16 hetesen volt egy tuti lány és egy vszínű lány, aztán 24 hetesen már 99% volt, hogy két lány :) és azok is :D
2015. ápr. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!