Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti mikor tudtátok meg, hogy...

Ti mikor tudtátok meg, hogy kisfiú vagy kislány lakik a pociban?

Figyelt kérdés
ultrahangos vizsgálaton kértétek, hogy mondják meg, vagy meglepetésnek hagytátok a születés pillanatáig?
2015. ápr. 4. 13:58
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
16 hetesen lány mondtak és még utána is 1× aztán 36 héten már fiú lett belőle :)
2015. ápr. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Senki se akarta ezt az élményt meghagyni szülés utánra?Szerintem az egy teljesen külön élmény, ha csak akkor tudod meg a nemét, amikor megszületik.
2015. ápr. 4. 17:11
 13/22 anonim ***** válasza:

Igen, csak akkor uniszex szobát csinálsz, és mindenből uniszex cuccokat vásárolsz.

Semmi sem lesz igazán fiús, vagy lányos.

2015. ápr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

1. gyerek 13 hetesen, fiú.

2. gyerek 30 hetesen, lány.

3. gyerek 30 hetesen fiú.

Kétszer én kértem, hogy mondják meg, a harmadik babánál magánál kibökte a doki a kötelező 30 hetes ultrahangon.

2015. ápr. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nálunk mindenki doki csak tippelt, és azt mondta, hogy inkább kislány. Vagy a köldökzsinór volt a lába között, vagy úgy összeszorította a combját, hogy nem lehetett látni. 4D-s uh-án is 2x voltunk, de egyszer sem látszódott. Mi kislányra számítottunk, de mivel nem mondta senki 100%-ra, ezért próbáltam unisex cuccokat vinni a kórházba. Császáros voltam, és még ki sem vették, akkor mondták meg, hogy kislány.
2015. ápr. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
25 hetesen 4D-n. Addig mindig a fenekét mutatta. Voltunk 16. héten is 4D-n és ott is popsit mutatott. A szonográfus mondta, hogy ilyen nincs, hogy ennyire szégyenlős legyen valaki.
2015. ápr. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

17 hetesen tudtam meg ..kisfiút vártunk..alig vártam,h megmondja az orvosom!

Csodálatos volt amikor mondta,h kiskukis!:))persze a ha kislány lenne is imádnánk!de tudtam,h fiú!már nagyfiú 4hónapos és épp rajtam pihen:))

2015. ápr. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
21. héten uh-on odabökött a doki a monitorra, hogy ott a kuki! :)
2015. ápr. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
12. héti uh-n tudtam meg, én is láttam a kukit, bár akkor még nem volt 100% hogy az nem valami más :) Minél előbb szerettem volna tudni a baba nemét, nem akartam szülés utánra tartogatni, nekem ez nagyon sokat jelentett, hogy lelkileg felkészüljek rá, pláne hogy első baba. Meg persze hogy fiús vagy lányos cuccokat szerezzek be, de ez csak másodlagos volt.
2015. ápr. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, ja és elfelejtettem: 18. hetes uh-n már tutira fiú volt, én is és férjem is láttuk a monitoron a bizonyítékot.
2015. ápr. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!