Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Magánklinika vagy kórház?

Magánklinika vagy kórház?

Figyelt kérdés
Tapasztalok érdekelnének
2010. febr. 26. 10:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha megengedheted magadnak magánkórház!

Én a nagyobbik lányomat kórházban(István) szültem,mindenki lebeszélt a magánról,mert hogy 3 napot bárhol ki lehet birni,stb... Hát szörnyű volt.Utána a kicsi lányomat a Telkiben szültem,igaz nem volt olcsó,de nekem megérte,1000x különb és emberségesebb is...

2010. febr. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, érdemes-e 3 napért egy valag (bocs a kifejezésért) pénzt kiadni. Én a SOTE II.-n szültem. A szülőszoba bármelyik magánkórházzal felveszi a versenyt (nézd meg). és a gyerekintenzívje utánozhatatlan (sajnos szükségünk volt rá, úgyhogy tapasztalatból beszélek). Tehát biztonságos és a szülőszoba igényes. Aztán nekik vannak magánszobáik is, ha esetleg külön akarnál lenni (fizetős). Tehát minden megvan.
2010. febr. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Kérdés, érdemes-e 3 napért egy valag (bocs a kifejezésért) pénzt kiadni. Én a SOTE II.-n szültem. A szülőszoba bármelyik magánkórházzal felveszi a versenyt (nézd meg). és a gyerekintenzívje utánozhatatlan (sajnos szükségünk volt rá, úgyhogy tapasztalatból beszélek). Tehát biztonságos és a szülőszoba igényes. Aztán nekik vannak magánszobáik is, ha esetleg külön akarnál lenni (fizetős). Tehát minden megvan.


Én kérhetem azt, hogy ott szülhessek vagy az orvosomtól függ?

2010. febr. 26. 12:18
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom orvostól függ. Minden orvosnak megvan a maga kórháza. De tudom ajánlani a nőgyógyászomat. :)
2010. febr. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ha jól tudom orvostól függ. Minden orvosnak megvan a maga kórháza. De tudom ajánlani a nőgyógyászomat. :)


Megköszönném, Pesten élek

2010. febr. 26. 12:49
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem adnám ki nyilvánosan. Írj privit és elküldöm, ha az jó neked.
2010. febr. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tökéletes, köszönöm szépen! Várom az emailt
2010. febr. 26. 13:06
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudok neked privit küldeni, mert nálad nem jelenik meg, hogy küldhetek ilyet (valószínűleg regisztrálásnál nem engedélyezted). Írj te, a válaszoknál alul kékkel jelölve (oda kell kattintani).
2010. febr. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
és akkor én tudok majd privátban válaszolni.
2010. febr. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mind kettőt a Margitban szültem, tök ingyen (10 éve és 1 éve). Illetve ezért fizetek TBB-t.

Normális szülészet, 1 ágyas , zuhanyozós szülőszobák, szól a zene, 3 ágyas kórterem

Minek kiadni egy csomó pénzt, csak lehúzás.

Ez nem wellnesshétvége, hanem szülés, ami után úgyis kipurcan az ember, és nem tv-t fog nézni,vagy hasonló luxussal foglakozni.

2010. febr. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!