Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Róbert Károly Magánklinika...

Róbert Károly Magánklinika milyen?

Figyelt kérdés
Szült már valaki ott? Mik a tapasztalatok?
2010. márc. 1. 08:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
szia, a férjem unokatesója szült ott 1éve kb,és nagyon,nagyon dicsérte!! a következőt is ott fogja szülni és én is gondolkozom rajta,h majd a 2.at ott szülném,mert azt mesélte h szuper a hely,szuper szobák,szuper ellátással :) és bár magán,még megfizethető a többihez képest amit néztem..
2010. márc. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
nekem is nagyon szimpatikus, többen dicsérték már, érdemes lenne megfontolni, nagyon szépen köszönöm:)
2010. márc. 1. 10:13
 3/22 anonim ***** válasza:
66%

Szia,


16 hónapja szültem ott, és azt kell, hogy mondjam kerüld el nagy ívben, pedig én a családi szobában voltam. A nővérek felém sem néztek, az álá cart étkezés egy vicc, a kaja ehetetlen volt, semmit nem mutattak meg hogyan kell csinálni,még szerencse hogy van pár keresztgyerekem így nem estem pánikba és megoldottam magam. A szülés is rémálom volt. Császárral kellett, hogy szüljek, az aneszteziológus végig szidott, hogy milyen kövér vagyok (88 Kg, ő 120 kg),3x próbálta beadni a spinálist a végén már üvöltöttem, pedig magas a fájdalom küszöböm, aztán közölte hogy ő nem szenved tovább és elaltatott, de azt is úgy, hogy félúton felébredtem, képzelheted. És most derült ki, hogy a felszívódó varratok fele még bennem van.

Nem tudom ki az orvosod, de én nem ajánlom ezt a kórházat.

Ennyi pénzért máshol a kezed csókolják.

2010. márc. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Bár én nem ott szültem, de az e havi Kismama magazinban pont van róla cikk. Alatta egy másik magánklinika, a Telki Kórház. Szerintem, ha megtudjátok oldani, akkor azt a plusz pénzt érdemesebb összeszedni és oda menni. Én ott szültem három hónapja és ott tényleg a feneked habosra előröl hátulról... A kaja nagyon jó (ha jól emlékszem minden étkezésnél 5 féle menüből választhatsz, külön diabéteszes menü), a szobák fullosak (mint egy szállodában), na és ott tényleg éjjel nappal körülötted, körülöttetek pörög mindenki. Mindenki mosolyog, mindenben állnak rendelkezésre. Ha akarod veled van a baba, ha akarod nem, minden a kívánságodnak megfelelően. Ha kérdésed van válaszolnak, de nem alkotnak véleményt és becsmérelnek, ha valamit másképp gondolsz. Nagyon jól felszereltek a csecsemősök és mindent tudnak adni, amire szükségetek lehet (mellszívó-többféle, fecskendő, kiskanál, cumi, cumisüveg). Ruhát is (betétet, eldobhatós bugyit, tiszta törölköző, etc.) adnak bent a babának és neked is, ha igényled. A cikk leírja, hogy mi hogy van, ha érdekel.
2010. márc. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

tudom, hogy nem a Telki volt a kérdés, de arról én is csak jókat hallottam.

sajnos nekünk nincs napi 100-unk erre a részére, de ha lenne, biztos odamennék!

2010. márc. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
A 2. válaszolótól kérdezné, hogy ki volt az orvosod, mert én is hamarosan ott fogok szülni, de amiket írtál, az nagyon megijesztett. Miért lett császár?
2010. márc. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Illetve még a kérdezőtől is kérdezném, hogy neked ki az orvosod, és mikorra várod a babát?
2010. márc. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Most tervezzük csak és a kórházakról rémes dolgokat hallotta, a párommal mindenképpen magánklinika mellett döntöttünk, remélve, hogy a pénzünkért van kinél reklamálni, ha mégis gond lenne, ez üzlet sajnos. Kedves Hölgynek írom aki a Telkiben szült, szeretnék tőle kérdezni pár dolgot, amennyiben lehetséges, írjon nekem, mert én nem tudok neki sajnos.
2010. márc. 5. 13:38
 9/22 anonim ***** válasza:
Nekem van még egy ötletem. Mikor szülsz? Esetleg nézz utána, hogy a kútvölgyi kórház szülészete mikorra lesz kész, mert most alakítják át az egészet és magánklinika lesz. Gondolom hasonló árfekvésben, mint a Róbert klinika. Ezt a helyet nagyon tudom ajánlani. Én a a sebészeten voltam plasztikai műtéten. De kétágyas szoba, hozzátartozó tiszta fürdőszoba, fertőtlenítővel ellátva. Tiszta függöny. Az étkezés nem volt éttermi minőség, de a kórházihoz képest jó! PL. a zsemle mindíg friss volt, tányért , tálcát, ételfedőt, hogy ne hűlljön ki, adtak. Gondolom, ha magán lesz, akkor tovább nő a színvonal. Én úgy látom, hogy itt minden osztályom nagyon készségesek és rendesek a nővérek is. /a érjem a haematológián feküdt két napot/
2010. márc. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Én nagyon nem ajánlanám! A barátnőmet hazaküldték és nem látták el egy szétrobbant cisztával, pedig azonnal műteni kellett volna! Meg akarták várni a jövő hetet, amikorra elő volt jegyezve!!
2010. márc. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!