Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után gombásodás többször?

Szülés után gombásodás többször?

Figyelt kérdés
sziasztok mióta megszültem(2015.05.09) azóta vannak gombás panaszaim eddig nem volt. Most is kijött kezeltem az eddigieket kanestennel el is múlt most először jött meg azóta hogy szültem és most is kijött. de most nagyon fáj be van duzzadva a szemérem ajkam és viszket is. mit ajánlotok mivel kezeljem hogy elmúljon megyek majd ha elmúlt a vérzésem nőgyógyászhoz de addig is szeretném enyhíteni a duzzadást és a vele járó fájdalmat viszketést volt már másnak is így?és mitől van ez? Mivel enyhítsem addig a tüneteket amíg nem tudok elmenni a doktorhoz?
2015. aug. 13. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:
május óta nem értél rá orvoshoz menni??
2015. aug. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

joghurtos tampont használj, az helyre állítja a pH-dat.

és orvos.

2015. aug. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!