Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Még valaki, akinek ma kellene...

Még valaki, akinek ma kellene szülni?

Figyelt kérdés
Izgulok nagyon. Bár jövő hét szerdán fognak császározni, én pontosan tudom, mikor fogant a baba és ahhoz a dátumhoz viszonyítva a nagykönyv szerint ma kellene szülnöm. Minden apró jelet figyelek, nagyon várom, hogy történjen valami. Főleg mert nem bánnám ha vajúdnék pár órát a műtét előtt, hogy a hormonális folyamatok elinduljanak és a baba is érezze, hogy történik valami. Van itt valaki, aki szintén a napokban szül? Izgultok? Vannak jelek, hogy hamarosan beindul? Hogy vagytok?

2015. aug. 19. 11:14
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Szia! Engem augusztus 26.-án császároztak volna, 24.-én megindult magától. Annyi előjel volt csak, hogy 24.-én éjjel 1 óra körül jött egy nagyon erős jósló. Olyan, hogy összegörnyedtem és szóltam is a férjemnek, hogy ez már tuti az, mert más mint bármi eddig. 2x-3x megismétlődött és elmúlt, aludtam simán reggelig. Felkeltem s újra kezdődött fél hét körül. Akkor már tudtam, hogy ez az. Nem volt vészes először. Épp ctg-re kellett mennem, ahonnan még eljöttem, nem marasztaltak :)) 16 óra körül megint mentem a kórházba Apával, mert akkor már a fele se volt tréfa. Vizsgálat, CTG, igen, ez az, nem engednek haza, császár lesz mg aznap, mondták. Az orvosom szabiról jött be, este kilenckor toltak a műtőbe, akkor már 14 órája vajúdtam és az már egyáltalán nem volt vicces :-)) 170-es volt az utolsó fájás, amit még regisztráltam a ctg-n. Sok sikert!
2015. nov. 20. 17:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!