Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nálatok jött a baba? Hasonló...

Nálatok jött a baba? Hasonló történetek érdekelnének.

Figyelt kérdés

Hétfőn töltjük a 40. Hetet. Még teljesen zárt a méhszájam, jóslófájások vannak már lassan 1 hete. Az ultrahang alapján 2. Stádiumban van a méhlepény. A baba nagyon jól érzi magát odabent. Hétfőre hívott be az orvosom egy újabb vizsgálatra.

A kérdésem az lenne hogy volt e valaki így hogy ilyen közel a végéhez teljesen zárt volt?

Nagyon várjuk már a babát, nehéz már minden és rossz ez a teljes bizonytalanság hogy mégis mikor jön.



2015. szept. 3. 12:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Múlt hét hetfore voltam kiírva.Már előtte egy héttel befektettek. Semmi jele nem volt. Még előtte vasárnap az amnion sem volt változás. Zart méhszáj 2es érettség. Azt hittem nem akar jönni. Aztán aznap este megindultak a fájások az igaziak. Mult hét hétfőn kiirt szerint rendben megszületett a lánykám. Kitartást.
2015. szept. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Sok sikert és sok szerencsét,a babához.Kérdező zárt méhszáj semmit nem jelent,de befektetnek és segítséggel megindítanak ha nem indul be,a szülésed addig. zárt méhszáj-al is megindulhat a szülés,bármi lehetséges.
2015. szept. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Pénteken voltam NST-n, 0 fájás, teljesen zárt méhszáj. Vasárnapra voltam kiírva, az orvos hétfőre rendelt vissza. Szombaton hajnalban jöttek a fájások, aznap délután mentünk be 5 perces fájásokkal a kórházba. Sajnos hosszúra sikeredett a dolog, csak vasárnap délután lett meg a baba. De volt olyan szobatársam, aki szintén zárt volt szülés előtti nap és alig értek be a kórházba, 2 óra vajúdás után megszületett a babája.:)

Tudom, hogy borzasztó ez a várakozás, de kitartást! Hamarosan a karjaidban tarthatod a babát.

2015. szept. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!