Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikorra ment vissza a hasatok...

Mikorra ment vissza a hasatok szules utan? Ugy ez nem tart mar sokaig?

Figyelt kérdés

Itt nem arra gondolok, mikor lesz ujra lapos es feszes....az nem erdekel es azt nem is 1 honappal a szules utanra varom.

Inkabb az a gondom, hogy ugy erzem, hogy nincs kapcsolat a belso szerveim es a hasfalam kozott.

Mintha a beleim onallo eletet elnenek a hasamban es ez eleg kenyelmetlen.

Sokszor az is elofordul, hogy ha lehajolok ugy erzem minha a bordamhoz szorulnanak a belso szerveim ekkor le kell fekudnom az agyra kicsit megrazogatni a hasam, hogy minden vissza keruljon a helyere.

A masik problemam az, hogy a szules ota folyamatosan pukiznom kell es eleg kellemetlen, mert nagyon szetszakdtam (egeszen a vegbelnyilasomig es azt is varni kellett) es az izmaim nem eleg erosek es sokszor nem tudom bent tartani akar, hogy is kuzdok.

Tudtok erre ajnlani valamit?

Hasszorito bugyit vettem mar :)


Koszonom elore is.


2010. márc. 12. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem írtad, mikor szültél.. De: amiket írsz, az alapján lehet, hogy nagyon szétcsúsztak a hasizmaid, emiatt érzed, hogy a belső szerveid külön életet élnek. Menj orvoshoz, nézzen meg! Létezik intimtorna, ami segíthet megerősíteni a záróizmokat. A Google-bn biztosan találsz róla valamit :)
2010. márc. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

februar 14.en szultem majdnem 1 honapja.

Kulfoldon elek es ezzel nem foglalkoznak.

Szules utan 6 oraval kiraknak a korhazbol :(

2010. márc. 12. 18:36
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja es az lemaradt, hogy mar a szulesre is keszultem az intim tornaval.
2010. márc. 12. 18:43
 4/6 anonim ***** válasza:
én 6 hónapja szültem, és még mindig nem az igazi, viszont már nincs az a plötty-érzet ott bent, már csak pici zsirréteg maradt a hasamon a bőr alatt---erre csak torna kéne.talán nyárra újra szép lesz :) 1 év kell hozzá, ha magától akarod, hogy visszaálljon, ha viszont szülés után két héttel elkezdesz vadul edzeni, akkor persze ez a folyamat gyorsabb :D ...várd ki, úgy az egészséges :)
2010. márc. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
amúgy a hasszoritó bugyi nagyon jó, én még most is hordom néha :) ...karcsúbbnak láttat :D
2010. márc. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Engem nem az zavar, hogy nem lapos vagy van rajta felesleg...az az erzes, hogy ott belul minden csak ugy mozog ahogy akar.

Tudom, hogy az izmokat csak tornaval tudom vissza allitani, de azzal kivarom a 6hetet es utanna is csak ovatosan.

Mostanaban ugy sem indulok modell versenyen :P

Tenyleg csak idegesit, hogy ott belul minden onalloan donti el, hogy mikor hova megy.

Most olvastam, hogy ez lehet servtol is....hetfon jon valami no hozzam es megkerdezem mi lehet ez.

Koszonom a valaszokat :)

2010. márc. 13. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!