Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki már szült, nektek mikorra...

Aki már szült, nektek mikorra ment vissza a hasatok?

Figyelt kérdés

3 hetes a babám, de a hasam még mindig nagyon nagy, bár nagy is volt a terhesség alatt a hasam, és a babám is nagy volt 4100g és 56 cm.

Vissza fog ez menni?


2010. márc. 12. 14:20
 1/10 anonim ***** válasza:

szia,


Nekem most 15hónapos a fiam és már vékonyabb vagyok mint a terhességem előtt. Szóval szerintem sok idő. Igaz én nem tornáztam és nem fogyóztam. Egy évesen megindult a fiam, és vele szaladgáltam én is. Ebben az időszakban fogytam a legtöbbet.

2010. márc. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Nekem azonnal lement,amint kijött belle a kis lurko.Még a doki mondta is hogy ugy nézek ki mint aki nem 2 prece szült.
2010. márc. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még mindig nem olyan, mint a terhességem előtt. Nem túl nagy, de én kisebbet szeretnék. A lányom már 22 hónapos. Szerintem alkat kérdése is, hogy mikor megy le. Én sosem volt nádszálvékony, de kövér sem, most azért van még rajtam felesleg. Alig várom, hogy legyen rá keret és megyek tornázni. Itthon nem jó :(
2010. márc. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Pár hónap alatt ment le, de sokat sétáltunk. Szerintem is alkati kérdés. Ha van időd és energiád, szerintem tornázz nyugodtan.
2010. márc. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 1-2 hét alatt visszament a hasam, de ez tényleg alkat kérdése.

3 hét múlva kezdj el tornázni, és sétáljatok akár napi több km-t is a babáddal, úgyis jön a tavasz, így pikkpakk le fog menni a felesleg és a has.

2010. márc. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Alkat kerdese szerintem is. az en hasam az elso szulesem utan is napok alatt visszament, pedig akkor sokat hiztam. az alaga persze nem volt egybol a regi, lotyi maradt, de 2-3 honap alatt a bor is visszahuzodott, igaz, hogy en tornaztam is.

mst szultem a 2. babamat szinten 3 hete, de mar a korhazban lapos volt a hasam, csak szinten puha meg.

2010. márc. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem alig ment vissza, hiába a fogyás vagy torna vagy bármi. Másfél év alatt nem sikerült, szerintem így maradok :(
2010. márc. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Állítólag 9 hónap alatt húzódik vissza teljesen. Ami utána megmarad, az sajnos már zsír (háj), le kell tornázni.
2010. márc. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a bőr lóg ott, amint fogyok csak csúnyább lesz :(
2010. márc. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem sosem ment vissza igazán, egy pici poci megmaradt.
2010. márc. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!