Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Zárt méhszálynál beindulhat...

Zárt méhszálynál beindulhat magától a szülés? Ezért Hosszabb vajúdásra számítsak első baba esetén?

Figyelt kérdés
2015. szept. 24. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

*méhszáJ


Persze.

Amikor vizsgáltak, egy ujjnyira voltam nyitva (kiírt nap másnapja), menjek vissza két nap múlva, aztán meglátjuk.

Pár órával később elfolyt a magzatvíz. Fájások később kezdődtek, de a fájások kezdetétől számítva 5 óra alatt megszületett.

2015. szept. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ok. Bocsi MÉhszàJ. Megjegyzem :)


De valamennyire mégiscsak nyitva voltàl, de nálam semmi dokim szerint beton màr így lassan a 40hétnél, az arcàra volt írva hogy ez így nem lesz jó csak nem merte mondani :(

2015. szept. 24. 18:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Ó hányan mentek c3000-el szülni. :) teljesen zárt méhszájjal is beindulhat és lehet könnyű és gyors szülés is ettől. Ahogy lehet valaki hetekig nyitva, ez nem jelenti azt, hogy beindul a szülés, hetek lehetnek hátra és nem garancia a gyors szülés sem ebben az esetben sem de az ellenkezője sem, nincs összefüggés.
2015. szept. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia, persze. Én 38 hetes voltam mikor szültem. Előző nap voltam a dokimnál, teljesen zárt méhszáj, a baba feje beékelődve de még elég fönt volt. Azt mondta kedden a dokim, hogy örülhetek, ha a 40. hétre kibújik a kislányom, ez volt kedden. Másnap, mint derült égből a villámcsapás, elfolyt a magzatvíz. :-)

Első szülésem volt, és délután fél 6-kor jött az első fájásom, rögtön 5 percesekkel, és este 11-re meglett a kislányom :-) Tehát bátran ki merem jelenteni, hogy nem volt hosszú a vajúdásom, sőt még szerintem szerencsém is volt. :-)

Neked is könnyű, gyors szülést kívánok, és tarts ki, most már tényleg nincs sok hátra.

2015. szept. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első terhességem programozott császár lett idő előtt (sürgősségi eü. okokból), a másodiknál a 39. hét közepén hirtelen elfolyt a magzatvíz, de még 8 óra múlva is zárva volt a méhszáj teljesen, így újra császár lett.
2015. szept. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
38 héten hajnal 3 kor elfojt a viz, a doki szerint 4 kor még zárt voltam fájás se volt. fél 6 kor jött az első fájás 8:16 ra már meg is szültem a babát :) :)
2015. szept. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!