Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sima szülés után ti mikor...

Sima szülés után ti mikor voltatok újra a párotokkal, mikor kívántátok először a szeretkezést?

Figyelt kérdés
2015. okt. 2. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőnél olyan 3 hónap körül. Nehezen gyógyultak a sebek, gond is volt velük ezért vártunk. Ha nem így lett volna akkor a 6 hetes kontroll után.
2015. okt. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi is kb. 3 hónap után. A gyerkőc annyira leszívta az energiáinkat, hogy örültünk, ha alhatunk. :)
2015. okt. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A szeretkezést gondolatban már pár héttel a szülés után kívántam, de megvártuk a 6 hetet. Az első nem volt túl jó, kb. olyan érzés volt, mint megint elveszteni a szüzességem. Fokozatosan minden rendbe jött, az is segített ebben, hogy a baba átalussza az éjszakákat és kipihentebb vagyok. 8 hónapja szültem, most már pár hónapja minden olyan, mint előtte.
2015. okt. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

2 hét után kívántam,3 hetet vártunk.Persze csak óvatosan,mintha akkor lettünk volna együtt először.

Szerintem szüléstől is függ és ember függő is.Ki milyen gyorsan regenerálódik,ki hogy éli meg...

2015. okt. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kivártuk a hat hetes kontrollt. Szerencsere minden rendben volt. A kontroll napján voltunk együtt. Mindketten nagyon vártuk. A szülést megelőző hónaptól tilos volt a szex.
2015. okt. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajnos én 8 hónapig (az első peteérésemig) rá sem bírtam gondolni. Komplikált, nehéz szülésem volt, aztán pedig a tejemért küzdöttem. A férjem megértette, sőt örült, hogy alhat. Azóta minden rendben.
2015. okt. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Szülés után kb 1héttel már nagyon szexeltem volna. Nem vagyok jó példa de mi nem bírtunk magunkal és 4hét után már szexeltünk.
2015. okt. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Azt hiszem a 2 hét nem volt meg,de az egészség igen.A nejem akarta kipróbálni,lehet-e már !

Lehetett.

2015. okt. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 János Gilján ***** válasza:
Szülés után három héttel volt az első behatolós szex. Nem bírtunk magunkal. :)
2016. okt. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!