Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2 éve szültem császárral, és...

2 éve szültem császárral, és kötényhasam lett. Nagyon utálom, csúnya, szinte a vágásnál alá tudok nyúlni. Már kevesebb kg vagyok, mint amivel terhes lettem. Mi segít? Csak a plasztika?

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 11:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Tyűha! Köszi a választ!
2010. márc. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
akkor gyűjtögethetünk egy darabig csajok :(
2010. márc. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm mégegyszer mindenkinek!Hát akkor nem csak én vagyok így!Akkor gyerünk spórolni.... :)

(azért a pici fiam még ezt is megérte,ha előtte tudtam volna,hogy ilyen lesz a hasam,akkor is bevállaltam volna,mindent megér!!!)De a fürdőruha kizárva,max.a tankinin gondolkodom addig is...

2010. márc. 16. 22:13
 14/17 anonim ***** válasza:
Így van, igazad van! Bár szarul nézek ki, ez a kisfickó MINDENT megér!
2010. márc. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Szia!Nem áll a TB semmit én most megyek plasztikai műtétre.A teljes összeget fizetni kell.Gyűjts sok pénzt, mert pár év múlva biztos még sokkal drágább lesz,már most is horribilis.Csakis akkor csináltasd meg,ha már nem akarsz több gyereket.
2010. márc. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Mindenkinek, aki érintett a témában:

Budapesten a Szent Imre Kórház plasztikai sebészetén altatással, kórházi ellátással együtt 270.000 ft-ba kerül a hasplasztika. Nagyon szép hasakat csinálnak az ottani plasztikai sebészek, nézhettek fotókat a www.hoxa.hu hasplasztika galériában. Én most várom a 2. babán, de utána én is ott tervezem a műtétem. Jelenleg horror kötényhasam van a 4,3 kg-os kisfiam után, de a mostani babám sem lesz kicsi.....Jelenleg ez a legkorrektebb ár szerintem, amiért szép eredményt kaphatunk. Puszi mindenkinek!

2010. márc. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi az infot! Meg fogom nézni a kórházat.Az én babám is 4,4 kg volt.Talám ezért is van a nagy lógó bőrmennyiség.
2010. márc. 20. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!