Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » S. O. S. Húgyúti fertőzés...

S. O. S. Húgyúti fertőzés okozhat problémát a szülésnél és a babánál?

Figyelt kérdés

Mivel lehet kezelni.Holnapután megyek dokihoz ha addig nem szülök meg.Viszket és ég.Mivel kezelhetném addig?Okozhat problémát szülésnél?

38hkm



2015. okt. 13. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

MOST menj orvoshoz, ne holnapután!!!!

Ha valamilyen fertőzést kaptál, és mondjuk kissé nyitva van a méhszájad, a baba fertőződhet, ami neki végzetes is lehet akár!!!


Nekem streptococcusom van, azzal szüléskor fertőződhet a baba, és akkor életveszélyes neki. Rám nem veszélyes.

Terhesség alatt is kaptam antibiotikum kúrát (a másik doki feleslegesnek tartotta ezt), a szüléskor pedig 4 óránként adtak nekem infúzióban antibiotikumot, ebből minimum 2 kell! Ha gyorsabban jön a baba és az anya nem kapja meg a 2-t, akkor a babának adnak antibiotikumot. De jobb, ha anya kapja.

2015. okt. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó,köszi,igazad van.Már megyek is a dokihoz.Jobb ha megnézi minthogy valami baja legyen a babának.
2015. okt. 13. 15:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, hogy mi volt! Drukkolok Nektek!
2015. okt. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi az érdeklődést.Hüvelygyulladás.Egyenlőre krémet kell használnom.Vett kenetet és vizeletet kell leadnom.Csütörtökre lesz meg az eredményem.Jó hogy elmentem...
2015. okt. 13. 19:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok? Minden OK Veled és a babával?
2015. okt. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen,minden rendben.Köszönjük jól vagyunk! :) Addigra sikerült pont kikezelni.Igaz náthás lettem a nagyobbiktól,de a szúlés után nyoma sem volt,azt sem kapta el :)A kérdés kiírása után 6 nappal szültem :)
2015. okt. 28. 07:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Jaj, már meg is született a baba!!! :))) Isten éltessen mindkettőtöket!!!

Ez ám a legesleggyönyörűségesebb időszak, minden (nem is kicsi) neházsége ELLENÉRE! Élvezd ki Te is, amg lehet!


Isten éltessen még egyzser!

2015. okt. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!