Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy készülnek azok a fotók...

Hogy készülnek azok a fotók szülések után, ahol a nők úgy néznek ki, mintha épp egy teljes átalakító csapat dolgozott volna rajtuk?

Figyelt kérdés

A kórházunk fb oldalán csupa olyan nő látható a fotókon (amiket ők maguk küldenek be), ahol a császármetszés után még műtős ruhában vannak a férjükkel és az újszülöttel, vagy sima szülés után is a szülőágyon, frissen szedett szemöldök, kifestett köröm, frissen festett haj és smink.


Én nem értem, még a programcsászár csak-csak, de a sima szülésnél honnan tudják, mikorra legyen festve a hajuk frissen és szedve a szemöldökük?:)


Ti kicsinosítottátok magatokat valahogy a szülésre? Vagy az utolsó hetekben már az ember mindig készül erre a dologra és gyakrabban ápolja magát így?


(Részemről, ha le van nőve a hajam, az nagyon feltűnő, ha nincs kiszedve a szemöldököm, az sajnos szintén, és a smink nélküliség pedig látszik, van néhány pattanásom mindig).


30hkm



2016. jan. 6. 08:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
64%

Nem sminkeltem két fájás között, és legalább 5 cmes lenövésem volt, mert terhesen hajat sem festettem, a körmömet sosem festem, a szemöldököm pont ki volt szedve, mert unalmamban már elmentem kozmetikushoz, hátha a gyantázástól megindulnak az összehúzódások. Na mindegy, úgy is néztem ki a szülés után mint egy zsák rothadó szemét. (8 óra vajúdás plusz sürgősségi császár)


Irigylem az ilyen nőket, de ez tényleg nagyrészt adottság kérdése. Annyi sminkkel, amennyitől én szépnek látszom, nem lenne pofám betenni a lábam egy egészségügyi intézménybe.

2016. jan. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
11: miért nem festettél hajat terhesen?
2016. jan. 6. 14:11
 13/15 anonim ***** válasza:
41%
Nem akartam a babát felesleges káros anyagokkal terhelni, a hajfestéknek már a szaga is borzalmas.
2016. jan. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
13: ja értem, csak azért lepődtem meg, mert azt hittem, hogy mostanában szültél, de ezek szerint nem.:)
2016. jan. 6. 16:09
 15/15 anonim ***** válasza:
Relatíve nem. 8 hónapja.
2016. jan. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!