Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki terhessegge elott vekony...

Aki terhessegge elott vekony volt, es szules utan is, az a masodik terhessegenel is ugyanugy volt?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 09:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Négy gyermeket szültem, a szülések után két héttel már újra a lánykori alakom volt. De ez szerintem egyénfüggő. Én sosem fogyókúráztam, vagy ilyesmi.
2010. ápr. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azert kerdeztem mert en is ilyen vagyok. Igaz meg csak egy 8 hos kislanyom van, de mar szules utan par nappal a szules elotti alkatom volt, sot most meg vekonyabb vagyok.
2010. ápr. 1. 09:47
 3/7 Nikcsi ***** válasza:
100%
Csatlakozom az elso valaszolohoz, csak nekem 2 gyerekem van, egy 17 honapos es egy 6 hetes, de ugy nezek ki mint terhessegem elott. Sosem fogyokuraztam, egyszeruen nem vagyok hizekony alkat. Ez genetika kerdese azt hiszem. Szoval szerintem nem kell aggodnod, de azert ne fald fel az egesz hazat. :)
2010. ápr. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én igaz és minden rendben lesz két hét múlva szülők, 58 kg kezdtem, és most vagyok 71 kg.

Az első terhességem alatt 58 kg-ról 74-re híztam, de a kórházból majdnem 60 kilósan jöttem ki. Szerintem szerencse és genetika kérdése, ki mennyit, hogyan hízik és hogy mennyire tud visszafogyni.

Szerintem én most is majd a régi ruháimat fogom pár hét múlva hordani.

Üdv egy 22 hónapos kislány anyukája aki 37 hetes kismama is.

2010. ápr. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Konnyu szulest kivanok neked utolso, es minden jot.
2010. ápr. 1. 10:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is vékony voltam, aztán szülés után még annál is vékonyabb lettem. Megint babát várok, szerintem most se lesz gond, ez tuti jó genetika :) Amúgy is tornázok sokat, nem is vagyok egy nagyétkű, nem lesz gondom szerintem ezután a szülés után sem.
2010. ápr. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én sajnos híztam ami az önbizalmamat egyenlővé tette a nullával.szülés előtt bomba csajszi voltam két gyermek után már rég az árnyékomat sem érem el. irigylem azokat akik vissza nyerték az alakjukat.
2010. ápr. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!