Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Beindulhat vajon a szülés...

Beindulhat vajon a szülés attól a hidegfronttól ami most érkezik?

Figyelt kérdés
Tegnap délután folyamatosan jóslóim voltak, jöttek mentek, jól erősebb hol gyengébb görcsökkel. Itt ahol lakunk már este áttvonult egy vihar. 39. héten vagyunk amúgy. Már készültünk volna a kórházba amikor elmúlt minden.

2016. jún. 26. 07:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Meleg fürdő ha elmúlik jósló,ha erősödik igazi fàjàs.


Vagy beindul vagy nem.


Könnyű szülést.

2016. jún. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36 hetes korom után a 4. front alatt indult be a szülésem. Szóval ha úgy nézzük 3 nem indította be (jóslóim erősebbek voltak frontos időben) a 4. meg igen. De szerintem amúgy is beindult volna. Talán ha már amúgy is beindulna, pár nappal talán előrehozhatja a szülést a front, 39 hetesen hátha, de mindegy mit csinálsz meg milyen front van, ha amúgy még nincs kész a szervezetet és a baba a szülésre.
2016. jún. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38+4-en egy nagy hidegfronttal együtt jött a babám, de aznap majdhogynem csak nekem, kihalt volt a szülêszet. A szülésznőt kérdeztem, azt mondta inkább mendemonda, csak annál "indít" bármit, akinél egyébként is jönne.
2016. jún. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze. Így a 39. héten bármitől beindulhat. De a hidegfront önmagában nem elég, ha nem akar még jönni a baba. Nekem mimdkettőnél arra indult, de igaziból senki nem tudja, mitől indul meg.
2016. jún. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ma reggel azthiszem távozott a nyákdugó, a wc papíron egy fél kisúj méretű kocsonyás nyálkadarab volt. Viszont színtelen, kicsit talán sárgás. Szerintetek tényleg az lehetett?

2016. jún. 27. 13:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen lehetett!

A frontban őszintén én nem hiszek, szerintem ez magadabb szinteken döntetik el mikor induljon el a baba.

Könnyű szülést neked!!

Nekem 7 hete született meg 39.héten:-)

2016. jún. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!