Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A 34. héten még visszatartanák...

A 34. héten még visszatartanák a babát?

Figyelt kérdés

A Margitban fogok szülni, és az van az oldalukra kiírva, hogy a 34. hét előtt aki szülési fájdalmakkal megy, azt átszállítják egy másik kórházba, ahol van koraszülött részleg. Ez akkor azt jelenti, hogy ha a 34. hét után megyek, de még nem töltöttem be a 37. hetet, akkor már meg se próbálják visszatartani a babát, hanem inkább meg kell szülni? Nincs még szülésre utaló jel szerencsére, csak érdekel mire számítsak ha hamarosan történne valami.

34hkm


2016. júl. 6. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel a tüdeje még éretlen, ha lehetséges, megpróbálják visszatartani szerintem.
2016. júl. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
MIndenképpen még visszatartják ilyen esetben, csak ekkora koraszülöttet már ott helyben is el tudnak látni, ha egyéb baja nincs.
2016. júl. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
pontosan 34. hetesen kerültem be a kórházba visszatartásra, a biztonság kedvéért adtak tüdőérlelőt is, a dokim örült volna, ha 37. hetes korig kihúzzuk, de még egy visszatartás után így is megszületett a kisfiam 35+6 hétre, szerencsére minden rendben volt és van azóta is, még korára sem került át (2950 grammal és 46 cm-rel született)
2016. júl. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Margithoz nem tudok hozzászólni, de általában úgy van, hogyha nem sürgős ok miatt kell szülni(pl magzatvíz elfolyás, fellépő fertőzés, toxémia stb...)akkor még a 35-36. héten is megpróbálják legalább annyira visszatartani, hogy a tüdőérlelőt megkapja a kismama, és elteljen az a bizonyos idő amíg az hat a babánál.
2016. júl. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kell megszülni,persze,hogy visszatartjàk. Azért visznek oda,ahol van koraszülött osztàly,mert sajnos nem minden esetben tudjàk bent tartani a babàt és akkor a megfelelő ellàtàst kell neki biztosìtani.
2016. júl. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pontosan, ahogy az utolsó írja. Hiába próbálják meg, ha nem működik, akkor olyan helyen kell lenned, ahol el tudják látni a babát.
2016. júl. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én is Margitban fogok szülni :)

nekem azt mondta a doki mikor 33. héten kiderült, hogy nyitva vagyok, hogy 35. hét után már nem tartják vissza, de ezt megelőzte az, hogy a babát jó alaposan megnézték.

1 hetet még bírj ki! :)

2016. júl. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!