Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mik a tapasztalatok a Kecskemé...

Mik a tapasztalatok a Kecskeméti szülészetről, milyenek a szülésznők és szülés után a csecsemős nővérek, segítenek mindenben, ha kérni fogom?

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia

Hát a szülésznőket nem nagyon ismerem,akinél szültem jól elvégezte a dolgát.A csecsemős nővérekről már tudnék mesélni...Kicsit közömbösek voltak,ledobták a gyereket és kész,de minden nap bejött a szobába egy védőnő,ő mindenben segített,válaszolt minden kérdésre,szobatársnőmnek még a mellét is kimasszírozta,mert bedurrant neki.

Üdv. egy 25 hetes kismama

2010. máj. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Velem szemben mindenki nagyon rendes volt. A szülésznők közül persze vannak olyanok, akik nem túl szimpatikusak, de ez mindenhol így van.

Amennyiben hüvelyi úton szülsz, úgy ajánlom utána a "baba-mama" szobát, ahol reggel kb. fél 6-tól este kb. 9-ig együtt vagy a babáddal. Ezekben a szobákban, nagyobb figyelmet, " törődést " kapnak a kismamák, jobban segítenek a csecsemős nővérek,a védőnő. Kérdezz bátran, én is mindenkit megkérdeztem, mit hogy is kell csinálni.

Én egy kérdést több embernek is feltettem. Nekem szülés után nagyon bedurrantak a melleim, még a védőnő meg is kérdezte, hogy implantátumom van-e. Mire mondtam, hogy nincs, és nemsokra utána jött kimaszírozni, még a szülésznő is maszírozta előző este. Véleményem szerint kérdezz, és bátran kérj tanácsot!!!

2010. máj. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!