Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2017 júliusában szülő kismamák?

2017 júliusában szülő kismamák?

Figyelt kérdés

Hogy érzitek magatokat?

Hány évesek vagytok, hányadik gyerek lesz?

Vásároltatok már valamit a kis babónak?

Nemét tudjátok már?

Beszélgessünk, osszuk meg egymással tapasztalatainkat! :)


14hkm



2017. jan. 17. 09:26
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:

sziasztok :)

én 14 hetes vagyok. júli. 12-re vagyok kiírva.

eddig minden rendben van, de valahogy nehezebben viselem fizikailag mint az első terhességet. már most szuszogok egy kis hajolgatástól, a derekam fáj pár óra házimunkától. nem tudom hogy ha már most így megvisel mi lesz majd később :)

mi sem tudjuk még a nemét, nem vettünk neki semmit még, majd ha biztosak leszünk benne hogy mi lesz a neme. az első fiammal már 10hetesen megvettem az első kis ruhát, 100%ra biztos voltam a nemében :) de most semmi megérzésem nincs.

26éves leszek mikor szülök, a fiam addigra majdnem 3 éves nagy fiú.

én is a dél pestiben fogok szülni és én is megcélzok egy vip szobát.

2017. jan. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 Bossszi ***** válasza:
Hát, nem tudom mit is írjak a kórházról. Szerintem sok mindentől függ. A szülésznők többsége aranyos. Azt a pár napot ki kell bírni, Vip szobát láttam, nagyon jó. Csak sokan vannak rá sajna. De én nagyon rosszat nem tapasztaltam a kislányommal.
2017. jan. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:

Köszi az infót, kocsit megnyugodtam, talan azert annyira mégse szörnyű a hely... :P

Remelem azert valahogy sikerül egy VIP szobát kifogni ;)

2017. jan. 18. 07:46
 14/41 A kérdező kommentje:
Megérkezett a szívhang hallgató, kb 10 perces keresgélés után sikerult megtalálnunk a babát, bár néha mintha megpróbált volna menekülni a gépezet elől :D
2017. jan. 18. 21:28
 15/41 A kérdező kommentje:
Pocak növekedéssel hogy álltok? Látszik mar nektek valami?
2017. jan. 19. 21:40
 16/41 anonim ***** válasza:
27 eves vagyok,masodik babamat varom,most 13.hetben vagyok. Talan a jovo heti vizsgalaton kiderul a neme,orulnek neki mert mar szeretnek elkezdeni vasarolni,foleg ha ellenkezo nemu lesz mi t az elso. Meg mindig eleg sokat hanyok es emelygek,de erzem h enyhul. Bp-n szulok majd.
2017. jan. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim válasza:
53%

Sziasztok!


Én a 16. hétben vagyok, július 5-re vagyok kiírva. 22 éves vagyok, párom 26 és első babóca. Az első trimesztert kisebb émelygésekkel megúsztam. A babának majd tavasszal kezdünk el vásárolni, addig az esküvőnkre készülünk. A nemét még nem tudjuk, reméljük a következő uh-on megmutatja, hogy van-e valami a lábacskái közt (habár a legtöbben a lányra szavaznak :D ).

2017. jan. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:

11 es vagyok.

nekem már szép nagyon hasam van, 16 hetet töltöttem, az első fiamnál is ekkora már kerek hasam volt, tehát nem lepődtem meg.

2017. jan. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
16 hetes es 5 napos vagyok ma, a pocakom még nem igazán kezd növekedni, éppenhogy csak látszik valami.
2017. febr. 1. 10:06
 20/41 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

27 éves vagyok, 18+6 hetes és második babánkat várjuk júli 3-ra, kislány lesz, van egy 16 hónapos kisfiam. Nem vettünk még semmit egyébként.

A hasam növöget már.

2017. febr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!