Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bpen, a Szent István Kórházba,...

Bpen, a Szent István Kórházba, tényleg nekünk kell mindenféle ruhát, plédet, pelenkát, stb. majd bevinni a kicsinek?

Figyelt kérdés

Van aki december végén ott fog majd szülni?

28 hetes kismama


2008. okt. 9. 07:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Én februárban szültem ott és valóban jó volt hogy vittem a babámnak ruhát meg takarót, bár ha nem lett volna nálam akkor is biztos megoldották volna,hisz van nekik minden, de azért jó volt hogy már kezdettől fogva a saját kis cuccai voltak körülötte. Pelát és mindent ami ahhoz kell azt adtak max ha elfogyott szólni kellett a csecsemősöknek. Nekem legalábbis ez a tapasztalatom.
2008. okt. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Te kinél szültél? :-)
2008. okt. 9. 10:49
 3/10 anonim ***** válasza:

Én 3 hónapja szültem az Istvánban, a hirtelen indulás miatt nem vittünk a babának ruhát, így a kórhában adtak neki, aztán persze a férjem behozta a saját ruhákat, stb.

Pelenkából egyébként 3-4 db-t adtak naponta a kórházban.

2008. okt. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia!Én elég rég szültem ott,2006 május,de jobban jársz ha tényleg bepakolsz mindent a babádnak!!!Érdemes vinned pelust is neki,mert tényleg csak 3-4db-ot adnak egy napra.Én egyébként Német Miklós-nál szültem,nagyon megvoltam elégedve vele,azóta is ő az orvosom!!!A babádhoz gratulálok,sok boldogságot,és egészséget kívánok mindkettőtöknek!!
2008. okt. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi nektek!
2008. okt. 9. 14:20
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Az első válaszoló vagyok. Én Petik Dóra doktornőnél szültem.
2008. okt. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nov. elején-közepén fogok ott szülni. A tapasztalatokat olvasva, én is mindent beraktam ami nekem és a picinek kellhet. Hagy ne mondjam mekkora táskákkal fogok menni ;D

Minden jót, egy 35 hetes kismammut

2008. okt. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én 5 hónapja szültem az Istvánban Dr.Szőczei Beánál és minden tökéletes volt.Fogadott szülésznőm is volt,a Hajdú Barbara.Nagyon aranyos és jó fej.A babának ruhát,takarót,fürdőlepedőt kell bevinni. A köldökcsonk ápolásához mindent adnak.Nekünk adtak plusz pelust,ha kértünk,azért bementünk a csecsemő osztályra.Liberot használnak.Cumit,cumisüveget látni sem bírnak,azzal még a khzban ne is próbálkozz.Könnyű szülést.
2008. okt. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én vasárnap lesz 2 hete,hogy az Istvánban szültem.Adnak ruhát de jobb ha sajátot viszel meg fürdőlepedőt és 3-4 textil pelust,popsi törlőkendöt..Pelenkát tényleg adnak 3db-ot egy napra. Popsi kenőcs és ami a köldök ápoláshoz kell azt is kapsz. Könnyű szülést kivánok neked.
2008. okt. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
KÖSZIKE!
2008. okt. 10. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!