Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Észre fogom venni, ha szülés...

Észre fogom venni, ha szülés közben "baleset" történik?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy ha szülés közben bekakilok, akkor azt fogom érezni, vagy szólni fog a szülésznő, hogy "baleset" történt, vagy kicserélik alattam a lepedőt?

Vagy nem is fogok tudni arról, hogy mi történt?


2008. okt. 17. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz tudni róla. Ez ott majdnemhogy természetes...
2008. okt. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Abban a pillanatban úgysem fogsz azzal foglalkozni, hogy baleset történt-e vagy sem. Az előző hozzászólónak igaza van, természetes dolog ez szüléskor. Ha nagyon zavar ez a tudat, szülés előtt kérj beöntést.

Bejelenteni nem fogják, egyszerűen eltüntetik onnan, és minden megy tovább. :)

Sok sikert!

2008. okt. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon diszkréten kezelik.Tesznek oda majd papírt minden bizonnyal.Egyszerűen becsomagolja és Te semmit sem fogsz ebből észrevenni.Még csak érezni sem fogod.Ne aggódj!Bár meglehet,hogy most nem hiszed,de kisebb gondod is nagyobb lesz majd tőle!
2008. okt. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem majdnem mindenhol adnak beöntést és akkor erre kicsi az esély, bár ugy érzed hogy mindjárt bekakálsz, de az csak a tolófájás. szerintem sincs belőle semmi gond ha megis igy jön össze, nem fogják a fejedhez vágni hogy: nézd meg mit csináltál. nem lesz semmi gond. könnyű szülést majd kellemes babázást:)
2008. okt. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!