Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Megindult volna a szülés?

Megindult volna a szülés?

Figyelt kérdés
39+6 hkm vagyok. Ma egész sok joslóm volt. Letusoltam es azóta 7-8 percenként feszül be a hasam. Fájni nem igazán fáj, inkább kellemetlen (derék tájon és néha alhas). Lehet ez már a szülés beindulása, mert mindenki azt mondja, hogy annak hú de fájni kell?

2017. nov. 25. 20:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Figyeld majd a fájásokat. Ha erősödik irány a korház.☺ Szorítok!
2017. nov. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha erosodik vagy gyakoribba valik, indulhattok :) Konnyu szulest es jo egeszseget!!
2017. nov. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Simán lehet! Ha erősödik, sűrűsödik, akkor szülés. Nekem a 7-8 percesek nagyon gyengék voltak még, kb menziszerűek, nyilván a 3 perceseket jobban meg lehet már érezni.
2017. nov. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az lesz. Hidd el, fog az még jobban is fájni.
2017. nov. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyenlőre még ugyan az a helyzet. Se nem sűrűbb, se nem erősebb. (2 órája )
2017. nov. 25. 22:06
 6/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy meg ez nem az, ha mondjuk 7-8-9 percenkent jonnek valtakozva, az meg el is mulhat reggelre, de lehet, hogy mar az. Eltero mindenkinek a fajdalomkuszobe, de nem a 7-8 percesek szoktak olyan durvan fajni. En a 3 perceseknel kezdtem igenyelni, hogy mas ne legyen a szobaban a ferjemen kivul, de meg volt erom viccelodni, es “atenekelni” magam 1-1 osszehuzodason. Onnan meg 3-4 ora volt, mire el kezdett nagyon kemeny lenni, es mar az a 3-4 ora sem volt setagalopp, de meg kivirhato, addigra viszont mar minden kulso dolog zavart, nem kellett zene, meg semmi, csak hagyjanak beken. Utana jott 3 olyan kemeny ora, hogy folyamatosan kerdezgettem, meddig tart meg, de meg ennek a feleben is segitett, hogy nagyon erosen masszirozta a szuleszno, majd a ferjem a derekam. Aztan az utana levo 1-2 oraban mar semmi nem segitett, vegul jott a szinten nem rovid kitolas. Szoval a lenyeg, hogy eszre fogod venni. Mi a birhato 3-4 percesekkel koran indultunk be, utolag sokkal tobbet vartam volna, legalabb addig, meg a karomkodos reszhez nem erunk. Igy 7 ora volt a korhazban vajudas+ 45 perc kitolas.
2017. nov. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet? Lett baba vagy csak vaklárma volt? ☺
2017. nov. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm kérdésed. Nem, aztán mikor már 3oraja se nem erosodott, se nem surusodott, akkor elaludtam. Már nagyon fáradt voltam és gondoltam csak felebredek ha faj. Hát reggel úgy keltem, mint minden nap. Azóta is esténként elég sűrűn vannak összehúzódásaim, de 1-1,5 óra múlva elmulik. Lehet úgy tervezi hogy apucival egy napon Legyen a szuletesnapjuk 😂 (remelem nem mert az dec.5., mert már tartanám a kezemben 😊)
2017. nov. 27. 14:59
 9/13 anonim ***** válasza:
Csak nem vár addig. :) 40 hetesen tényleg bármikor beindulhat már.
2017. nov. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát tényleg nem szeretnék olyan sokáig várni még :) bár érdekes lenne mert nekem meg anyukámnmal van egy napon a születésnapom. 😊 ma 4szer voltam nagy wc-zni (hasmars), bízom benne hogy ez is már a jele hogy 1-2 napon belül kibujuk a kis puncus. 😍 akkor is elég 5perces fajassal indulni ha a streptococcus b pozitív és antibiotikumot kell kapnom?
2017. nov. 27. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!