Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr Lévárdi Ferenc (Bp. Margit...

Dr Lévárdi Ferenc (Bp. Margit korház) mennyiért válal szülést? Megmondja, hogy mennyi vagy amennyit akarsz annyit adsz?

Figyelt kérdés
Mindenkép megfogom kérdezni,csak szeretném tudni,hogy kb. mire is számithatok.
2010. jún. 4. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:

En is a Margit korhazban fogok szulni.

Errol az orvosrol sajnos nem halottam meg, en Dr Mousa Moustafanal fogok szulni.O 100ezer Ft-ert vallalt el engem,de ebbe beleszamitodnak a maganrendelesek.

Te mikorara vagy kiirva?

24 es fel hetes km.

2010. jún. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy belekontárkodok a kérdésedbe, de én is a Mustafa doktornál szültem és nekem csak maga a szülés volt 100 000 Ft. Minden egyes vizsgálatnál külön kellett fizetnem nem is keveset :( Ez szimpátia alapján megy, vagy kit tudunk jobban lehúzni, nem értem. Amúgy teljesen meg voltam elégedve vele, nem bánom a pénzt, csak kicsit fura, hogy ahány beteg annyi féle tarifa.
2010. jún. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gondolom már nem aktuális a kérdésed, de hátha valakit érdekel még.

Lévárdinál szültem mindkét gyerekemet, a barátnőm is nála szült kettőt. Nagyon profi orvos, rá merem bízni magam, már műtött is nőgyó ügyben. Sosem kért pénzt, annyit adtam amennyit tudtam vagy gondoltam. Ő nem olyan orvos, aki előre kiköti hogy ennyiért és ennyiért szülhetsz nála. A magánrendelésen van fix tarifa, ahogy más dokiknál is. Csak ajánlani tudom, ha még szülnék csakis hozzá mennék megint.

2011. ápr. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!